Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bandi0000

    nagyúr

    Sziasztok,

    Első sorban munkához, esetleg néha játékhoz keresnék monitort...

    Amin gondolkozok, valami hajlított szélesvásznú, ami adott esetben megfeleltethető lenne 2 db 24"-os monitornak

    Itt viszont bizonytalan vagyok, mert volt szerencsém már szélesvásznúhoz, ami nem hajlított volt, de ott nem volt meg a rugalmasság, amit 2 db ad, ezáltal kifejezetten zavart, munkahelyemen úgy volt, hogy 1 db monitor egyenesen állt, azzal szemben ültem, a másik pedig kb 30 fokos szögben felém fordítva.

    Ezért gondolkodtam el egy hajlítottan, de első sorban a tapasztalatokra lennék kíváncsi ezzel kapcsolatban.

    Illetve, ami még kétséges, hogy a szélesvásznú esetében hallottam, hogy van olyan, ami kvázi 2 panelt tartalmaz, és nem szoftveresen van megoldva a kettéválasztás, ez csak azért elgondolkodtató, mert ha fizikailag is 1 db monitor van, akkor nem annyira gyors/kézreálló pl az egyik fél 2 felé osztása, remélem ez érthető :D.

    Szóval felbontás annyira fontos, hogy ne lássam a pixeleket a 40-50 centiről, esetleg jó lenne Gsync/VSync ha náha rákötném a konzolt/későbbi gamer pc építéséhez.

    Nem tudom ebben a kategóriában a magasság állítása benne van-e, de az viszont jó lenne.

    Keretet nem írnék, nyilván a minimálisra törekedek, és az meg annyiba kerül, amennyibe.

    Xbox One: bandymnc

Új hozzászólás Aktív témák