Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • evakaname

    friss újonc

    Sziasztok,

    Mar honapok ota keresem a szamomra tokeletes monitort, de miutan kiderult hogy nem letezik, probalok a legelonyosebb kompromisszumra jutni.

    A fo problema az hogy professzionalis kepfeldolgozashoz lenne hasznalva (foto, digitalis festmeny, illusztracio, reklam)amibol nyomtatasba is mennek dolgok, de ugyanakkor jatekokhoz is (big titles mint Assassins creed, Jedi). Olyat nem talaltam ami kiszolgalja mindket igenyt.
    Hol kossek kompromisszumot?

    Arra jutottam eddig, hogy ha veszek egy leheto legjobb kepminosegu monitort, az talan jo lehet jatekhoz is... inkabb single player nagy jatekokat kedvelek, gyors lovoldozoseket mar evek ota nem jatszom.

    Eddig annyit szogeztem le -bar csak lazan- hogy
    -IPS,
    -nem hajlitott,
    -profi kephitelesseg, jo kontraszt, szinek 10bit, stb. ami profi kephez kell, hdr nem szugseges nekem azt hiszem
    -gyors valaszido, minel kevesebb input lag jo lenne, flicker free is
    - 27'
    -1440p (4krol sok remalmot hallottam a scaling miatt es a nagy jatekokat amiket szeretek meg az en 6700 Skylakem es RTX 2080am sem birja jol full graphon)
    -Display port ha lehet
    - 1000 Euro korul

    Ezek jutnak most eszembe. De eddig meg nem talaltam egy elfogadhato monitort meg kompromisszummal sem, van par versenyzo de nincs tuti befuto.

    Ezek a szempontok alapjan tudna valaki ajanlani monitorokat?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák