Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz k1csi #18133 üzenetére

    Na azért a nyaralást nem hagyom ki, csak mondjuk szerényebb kivitelben ejtem meg. Amúgy sem voltam már 2 éve nyaralni úgy klasszikus értelemben, mert összebútoroztunk a párommal és mindig kellett valamire a pénz, bútorokra, konyhagépre, mosógépre, stb. Kezdem megszokni, hogy nyáron minden hónapban egyszer lemegyünk egy hétre a vidéki házba (csendes, apró, nyugodt falu), ahol ki lehet kapcsolni (szó szerint, mert a mobilom térereje a nullára esik vissza, se telefon, se internet). Nyekergős Csepel bringával kitekersz a patak partra, a söröd még hideg, leülsz a fűzfa alá és órákig hallgatod a békákat, aztán ahogy lemegy a nap hazakergetnek a szúnyogok. Este meg grillezel vacsorának egy halom zöldséget amit a kertben szedtél és ennél frissebb nem is lehetne.

    Olyan mint gyerekkoromban. Bár városi gyerek vagyok, de a szüleim az öcsémmel együtt mindig lepasszoltak falura az egész nyári szünet idejére.

    Aztán csak a vidéki/falusi fotósokat hallom mindig, hogy ebben a környezetben nincs mit fotózni. :)

Új hozzászólás Aktív témák