Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CheGhost

    aktív tag

    válasz jim bcs #71090 üzenetére

    Lemértem az alaplap és a ház széle közötti távolságot, ez 175 mm, illetve a jelenlegi borda mellett benézve és a mérőszallagot mellé rakva max. 6 mm-re becsülöm a magasságát a kupaknak az alaplaptól. Így szinte az összes hűtőborda befér, ha jól tudom.
    A ramok megvicceltak engem is, mert alapból a két szürkébe raktam, de akkor nem indult el a gép. A két legtávolabbiban viszont igen, de a használati is ellentmondásos. :)

    Próbáltam kerülni a típusválasztást, de utólag tényleg balgaság volt ez, tehát lehet, hogy jobb lenne a torony, mert általában talán több hőt tudnak elvezetni, illetve esetleg plusz ventilátort is lehet rá rakni, így később sem lenne gond vele... Alapjában véve valamilyen "vékonyabb" kialakítás lenne jó, tehát pl. a Scythe Ninja 4 nem igazán tetszik, bár az már jelentősebb mennyiségű hő elvezetésére alkalmas.

    Köszönöm a segítséged! :R

    *** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

Új hozzászólás Aktív témák