Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz !Overdose! #80910 üzenetére

    RNS elfüstölés?! Keversz valakivel. Az RNS-t én vettem a kocsiba h legyen működő navi, de nem füstölt el...

    A beázás human error. Legalább annyira tulaj mint tervezési hiba, de semmi esetre sem az autó hibája.

    Légtömeg mérő: valóban kellett nem is egyet cserélnem. De mellé rögtön oda is kell rakni hogy évi 40-50k km-t mentem vele, sokszor teherautókat megszégyenítő használat mellett. Adjatok egy Hondát és garantálom hogy az is fogja ezeket a használati hibákat produkálni.

    No meg a gázpedál leragadáshoz hasonlókat lehetne ráncigálni japán oldalról is, ugye? ;)

    És ha már az én autóim vannak a boncasztalon: ne felejtsd el hogy én mindig a kínálat aljáról válogatok kifejezetten azzal a céllal hogy a volt törött vagy hibás kocsit magamnak csináltassam meg. Nem az a kérdés hogy én tudatosan mit vállaltam be egy jó motorkocsiért, hanem az hogy miután megtettem volt-e vele gond. És most itt lehet mondani az évenkénti lengőkar szett cserét is, de várok bárkit aki hetente többször végigmegy ott ahol én, és majd beszélünk :K

    https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Új hozzászólás Aktív témák