Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szplöttyy

    senior tag

    válasz Kornel #25244 üzenetére

    Uram most tévedsz te is! 105ezer km a gyertya periódus. Legalábbis az M13A-nál. Őszinte leszek, nem értek a gyertyákhoz, de ismerős ignácából 150ezernél kivették és aszongya a szerelő, hogy ez még jó lesz. Nem láttam a gyertyát, szóval nem tudom. Ez az egy dolog amit szeretek a Suzukimba, a motor, "jólmegy" "keveset eszik" és örök élet+1nap, mondjuk most szelephézagot kéne állítani rajta, csak én itthon nem akarok, és kéne kerítenem valakit aki megcsinálja. Juteszembe, a szplotty neked az csak átlagot ír? Vagy pillanatnyi fogyit is? Tud olyat, hogyha állsz, akkor liter/órában írja? Tökre tetszik az opelekben, hogy pl az 2.0 16V melegen alapjáraton 6-7deci/órára mondja a pill fogyit. klímával 0.9-1.1liter között.

    (#25247) Tökmindegy:Odalennék érte, nagyon tudok rajongani a sokmilliótfutott ridegtartott de mégis hibátlan szivódékért :D Kérünk ilyen "Cold Start after 3months" videót :DDD

    Juteszembe még, nekem ami rekord, hogy egyik haverom az 1.7szivódébe 30-40ezrenként cserél olajat, és asszem az is valami Unix 10W40 Diesel :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Smoke & Torque

Új hozzászólás Aktív témák