Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SocketA

    aktív tag

    válasz AMD Power #19891 üzenetére

    Ertem, ertem! Es igazad van! De amugy melyik Renault motorra gondolsz 90-es evek elejen?

    m3tr0: Most reggel, ahogy jottem dolgozni a sarkon megallt egy Volvo S80-as. Nem tudta a ficko beinditani. En is azt latom, hogy sok szerencse kell egy kocsihoz.

    Ahogy tegnap irt valaki irta, hogy neki semmi baja a Peugeot 307-esenek, mas meg mondja, hogy egy nagyobb szennyezodestol megall az egesz kocsi, es szervizbe kell vontatni...

    Konkretan ennel a BMW-nel, amit linkeltel az tetszik, hogy csak M packett-es, vagyis jo kinezete meg "erositett" futomuve van, de a motor nincs piszkalva. Tehat ha nem egy szethajtott autorol van szo, akkor szerintem varosi haszanaltra par evig meg alkalmas lenne... szerencsevel!

    Alkatreszekbol masok is mondtak mar, hogy van sok bontott alkatresz a sok szethajtott, totalkaros testverekbol.

    Azert nem veletlenul kernek egy kocsiert meg mindig ennyit, mint egy 10 evvel fiatalabb Fabiaert...

    Szerk.:
    neduddki Jajj neeeem, kinottem en mar abbol, amugyis csak havi parszor vezetnem en ezt a kocsit. Meg nem hianyzik a birsag. Szoval nem szempont a nagy teljesitmeny. Annyi ereje legyen, hogy ha 5en megyunk legkondival, akkor ne szendvedjen a motor. De nem akarunk gyorsulgatni vele :)

    Ha magamnak vennek kocsit, akkor BMW E46 lenne coupe vagy M3-as kivitelben. Nekem O a top!
    Vagy HAHU-n lattam egy 150LE-s Audi A3-at sarga borulessel. De eladtak! :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák