Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Fujifilm X
- Videós, mozgóképes topik
- Meghozta a Windows 11 programgyorsítóját a Microsoft
- Melyik tápegységet vegyem?
- Rengeteg terméket érinthet kellemetlenül a TSMC tervezett áremelése
- Milyen videókártyát?
- iPad topik
- Hobby elektronika
-
50 - 1
19167 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
lajafix
addikt
-
psyho85
aktív tag
-
föccer
nagyúr
Szerintetek mennyire vagyok kocka? A gyereket itt altatom a karomban és közben fórumozok...

üdv, föccer
-
Szibilla
aktív tag
Látom, takarítottak. Semmi baj, a bogarat talán sikerült elültetni a fülekben.
Minden jót, Uraim, már ha lehet Rátok ezt a szót használni.

-
föccer
nagyúr
[moderálva, meg egyébként is törölve az előzmény]
dany:
Mi simán kézzel fejünk. Már csak azért is jobb, mert a cici felső részből is ki lehet masszírozni a pangó tejet, így ott sem fog becsomósodni. Egyébként az elején nálunk sem nagyon akart jönni, de hamarosan meg fog indulni. Az altatásról meg csak annyit, hogy üdv a klubban
Nálunk is 1 szoba + nappali van. Én semmilyen esetben nem adnák teát a kicsinek. Inkább arra figyeljetek, hogy mit eszik az anyuka. Tejet, tejterméket nagyon erősen korlátozni, hüvelyes zöltségek fekete listán stbstb.üdv, föccer
[ Módosította: 7 ] -
psyho85
aktív tag
Fejésre vagy kézi szívó alkalmas, vagy rendes enyhe vákuumos gép, ami általában egyben orrszívó porszívó is egyben. A kézi fejés azért nehézkes, mert értelemszerűen a baba szívja a cicit, amit kézzel azért nehéz utánozni
.Most jövök rá, milyen jó babánk van, a két hónap alatt az első pár napban, meg azon kívül maximum 4-5 alkalommal tartott minket ébren...

Castor: nem muszáj.
-
Dany007
veterán
Ne aggódj. Meg kell szokni az otthon létet. Nálunk is az első hét volt nagyon rázós- Azóta csak heti 6 nap...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Viccet félre téve bizony megterhelő a kicsike mindkét szülőnek. Egyrészt anyukának, mert éjjel nappal ki kell szolgálni a kicsit, másrészt az apukának, mert éjjel nappal ki kell szolgálni az anyucit. Ha hazaérsz a munkából, akkor át kell venned a kicsit. Neked kell megnyugtatnod, elaltatnod, tisztába tenned. Az anyukának tiszta felüdülés lesz, hogy egy picit kiülhet az erkélyre, vagy lemehet a sarki boltba...
Mi úgy szoktuk csinálni, hogy az esti evés után Mamóca megy lefeküdni, és én altatom el Tündérkét. Így egy + fél órát tud aludni. A reggeli 1/2 7-es etetés kürül én meg felkelek és én altatom vissza. Így reggel is tud egy nagyobb időt aludni.
A cumizástól meg nem kell nagyon megrémülni. Amikor hazajöttünk a kicsi még nem tanult meg rendesen szopizni. Ekkor simán előkaptuk a cumit és néhány mili lefejt tejecskét abból adtunk neki. Ezután már megnyugodott annyira, hogy rákapott a cicire is. Mostanában már nincs ilyen gond. Sőt. Amikor egyedül voltam otthon vele és cumiból akartunk enni, alig akarta onnan enni a tejecskét.
A lényeg az, hogy amíg nem tanul meg rendesen cicizni, addig ne nagyon eröltessétek a cumit. A másik fontos dolog, hogy olyan cumit vegyetek, ami egycseppes jelölés van. Ebből folyik a legkevésbé a tejecske, és ezzel még dologzni kell a gyereknek. Így nem kényelmesedik el annyira.
üdv, föccer
Köszönöm a tanácsokat.
Hát igen, igyekszem kiszolgálni amennyire tudom. Hogy neki ne kelljen mással foglalkoznia.Ez az altatás dolog megy még nehezen. Hiába vállalom át én, párom akkor is hallja a sírást
és úgy meg nehéz nyugodtan aludni. Ugye, nálunk csak 1+ fél szoba van. Így a kisszobában alszunk mind a hárman.
Egyébként van amikor nagyon jól alszik. Pl ma éjjel 1-től 4-ig, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Majd szopizott ~ 1 órát, aztán 5-től 8-ig, fél 9-ig! De, ez így nem is lenne probléma.
Mindketten megelégszünk ezzel a 2-3x 3 óra alvással.
A akkor van, amikor pl tegnap este 8-kor szokásos szopizás, majd egy órát próbáltuk felváltva altatni / böfiztetni és semmi... Lett este 10 mire elaludt. Kemény 15 percre! Aztán hajnali egyig szinte végig sírt. Egyedül a cicizés nyugtatta meg egy kicsit...
Ráadásul még csak ilyen 30-40g tejet szopizik csak... Pedig neki többet kéne.
Folyton elalszik szopizás közben, állítólag ez részen a kis sárgaság miatt is van.A cumit mi se akarjuk erőltetni. Legalábbis párom nem. Én már gondoltam rá, de mindenhol ellenzik.
Kis teát kapott eddig cumiból a hasfájásra, mást nem.Amúgy ti hogy fejitek a tejet? Mellszívóval vagy kézzel? Csak mert nekünk kézben nem nagyon megy... Ilyen kis cseppeket tudunk kipréselni... A baba jobban csinálja

-
lajafix
addikt
Jelentem lassan egy hete már én is tagja vagyok a klubnak

A kimerítő várakozás és szülés után, most még kimerítőbb jön
A szoptatás, csak ez egy kicsit tovább fog tartani...Amióta picúrék hazajöttek a kórházból gyakorlatilag semmit nem néztünk, se filmet se tévét
Még netezni is alig van idő.
Remélem ez csak addig lesz így, amíg be nem állnak egy rendszerbe. Egyenlőre el se tudom képzelni, hogy ilyen napirenddel hogyan fogok dogozni hétfőtől... Na meg persze párom is egyedül lesz itthon onnantól. Pedig néha még az is kevés, hogy ketten vagyunk itthon.
Na majd meglátjuk.Addig is cumizásról kérnék infot, akinek van. Mikor, hogyan, hány éves kortól lehet elkezdeni?
Szinte sehol nem ajánlják, de én is húgom is és szinte az összes ismerősöm azzal nőtt fel..."Amióta picúrék hazajöttek a kórházból gyakorlatilag semmit nem néztünk, se filmet se tévét
Még netezni is alig van idő.
Remélem ez csak addig lesz így, amíg be nem állnak egy rendszerbe. "szomorú hírem van :teljesen más lesz az időbeosztásod, a régi dolgokra legközelebb 20 év múlva tudsz majd ugyanannyi időt fordítani, mint előtte...
-
föccer
nagyúr
Jelentem lassan egy hete már én is tagja vagyok a klubnak

A kimerítő várakozás és szülés után, most még kimerítőbb jön
A szoptatás, csak ez egy kicsit tovább fog tartani...Amióta picúrék hazajöttek a kórházból gyakorlatilag semmit nem néztünk, se filmet se tévét
Még netezni is alig van idő.
Remélem ez csak addig lesz így, amíg be nem állnak egy rendszerbe. Egyenlőre el se tudom képzelni, hogy ilyen napirenddel hogyan fogok dogozni hétfőtől... Na meg persze párom is egyedül lesz itthon onnantól. Pedig néha még az is kevés, hogy ketten vagyunk itthon.
Na majd meglátjuk.Addig is cumizásról kérnék infot, akinek van. Mikor, hogyan, hány éves kortól lehet elkezdeni?
Szinte sehol nem ajánlják, de én is húgom is és szinte az összes ismerősöm azzal nőtt fel...Ne aggódj. Meg kell szokni az otthon létet. Nálunk is az első hét volt nagyon rázós- Azóta csak heti 6 nap...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Viccet félre téve bizony megterhelő a kicsike mindkét szülőnek. Egyrészt anyukának, mert éjjel nappal ki kell szolgálni a kicsit, másrészt az apukának, mert éjjel nappal ki kell szolgálni az anyucit. Ha hazaérsz a munkából, akkor át kell venned a kicsit. Neked kell megnyugtatnod, elaltatnod, tisztába tenned. Az anyukának tiszta felüdülés lesz, hogy egy picit kiülhet az erkélyre, vagy lemehet a sarki boltba...
Mi úgy szoktuk csinálni, hogy az esti evés után Mamóca megy lefeküdni, és én altatom el Tündérkét. Így egy + fél órát tud aludni. A reggeli 1/2 7-es etetés kürül én meg felkelek és én altatom vissza. Így reggel is tud egy nagyobb időt aludni.
A cumizástól meg nem kell nagyon megrémülni. Amikor hazajöttünk a kicsi még nem tanult meg rendesen szopizni. Ekkor simán előkaptuk a cumit és néhány mili lefejt tejecskét abból adtunk neki. Ezután már megnyugodott annyira, hogy rákapott a cicire is. Mostanában már nincs ilyen gond. Sőt. Amikor egyedül voltam otthon vele és cumiból akartunk enni, alig akarta onnan enni a tejecskét.
A lényeg az, hogy amíg nem tanul meg rendesen cicizni, addig ne nagyon eröltessétek a cumit. A másik fontos dolog, hogy olyan cumit vegyetek, ami egycseppes jelölés van. Ebből folyik a legkevésbé a tejecske, és ezzel még dologzni kell a gyereknek. Így nem kényelmesedik el annyira.
üdv, föccer
-
Dany007
veterán
Jelentem lassan egy hete már én is tagja vagyok a klubnak

A kimerítő várakozás és szülés után, most még kimerítőbb jön
A szoptatás, csak ez egy kicsit tovább fog tartani...Amióta picúrék hazajöttek a kórházból gyakorlatilag semmit nem néztünk, se filmet se tévét
Még netezni is alig van idő.
Remélem ez csak addig lesz így, amíg be nem állnak egy rendszerbe. Egyenlőre el se tudom képzelni, hogy ilyen napirenddel hogyan fogok dogozni hétfőtől... Na meg persze párom is egyedül lesz itthon onnantól. Pedig néha még az is kevés, hogy ketten vagyunk itthon.
Na majd meglátjuk.Addig is cumizásról kérnék infot, akinek van. Mikor, hogyan, hány éves kortól lehet elkezdeni?
Szinte sehol nem ajánlják, de én is húgom is és szinte az összes ismerősöm azzal nőtt fel... -
psyho85
aktív tag
Kettőt pislantasz és már mehet neki a csülökpörkölt főtt krumplival, kovászos uborkával.

Ma reggel nyüszögött a gyermek, hátára fordítottam, kapálózott, kinyitotta a szemét, dumáltam neki, erre vigyorog mint a vadalma, s gügyög vissza a maga módján. Elvoltam vele így egy darabig, el is késtem a munkából...

-
concret_hp
addikt
Sziasztok,
segítség kellene:
1 éves kislánynak, de gondolom ebben a korban kb egyforma méretűek a gyerekek, mekkora cipő kell?
[link]
innen akarok rendelni egyet ajándékba, de nem tudom mekkorát kellene, a c10-es méret az a 28as európai számozás, de akkor pl a c3 mekkora? és mekkora az ami jó egy ilyen korú gyerekre?
bár lehet inkább ruha lesz belőle ott legalább oda van írva hány hónapos gyerekre jó
Köszönöm előre is![link] azé nem olyan nehéz megtalálni
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
föccer
nagyúr
Megmértük, kb 80 ml-t vacsorázott
Holnap mérünk rajta meztelen tömeget. Az már szinte biztos, hogy elérte a születési tömeget. Valószínűleg még több is lesz 
üdv, föccer
-
föccer
nagyúr
Igen, cicizés után, és még közben is, mindig összejön a büfizés. Elejinte mindig én csináltam, mert Mamócának annyira tele volt a cicije, hogy fájt, amikor feltette volna büfizni.
üdv, föccer
-
lajafix
addikt
Nekem van egy 4 éves húgom, én meg 25 leszek, szóval kb átéltem madártávlatból, hogy mivel is jár az apaság, de ilyen szülőszobás izgalmak még váratnak magukra, azt majd csak ha lesz saját.
Tudom ez offnak számít itt, de azért megosztottam a dolgot veletek, és egy kép kedves Barbara húgomról.
Csak hogy beinduljon a topic

dehogyis élted át, majd megtudod!

-
lajafix
addikt
büfiztetés megy? valami beleszorulhatott a gyerekbe ha ennyit bömbölt, alul vagy felül kell távoznia.
-
psyho85
aktív tag
A pocakfájás már csak ilyen. Próbáltátok tornáztatni? Háton fekve kis lábait térddel fel mellkasig, majd vissza. De gondolom a próbáltatok mindenben benne volt ez is.
Hát, ezzel átestetek a tűzkeresztségen.

Hála istennek kicsi fiunk nyugodtan alszik (koppkoppkopp), délután tartja a nagy aktiválódást amiokr én is hazaérek (és pihennék kicsit
). Éjszaka akkorát pukizott, hogy felébredtünk rá. Ő meg vigyorogva aludt. Nagy franc a kölyök! 
-
föccer
nagyúr
No, megvolt az első átbömbölt éjszaka...

Egész nap nyügi volt a gyerek. Oszt este 7 körül rákezdett, és hajnali 2-ig, kisebb-nagyobb megszakítással húzta a nótát. Az ég világon semmivel nem tudtuk lecsendesíteni, és elaltatni. 1 percből 30 másodpercet ordított.

üdv, föccer
-
psyho85
aktív tag
Nem mértük. De azóta még rácuppant a másik cicire is. Ma nagyon megjött az étvágya. Már majdnem elértük a születési súlyunkat. Ha még 1-2 napig ugyanilyen az étvágya, akkor 10 naposan simán meglesz a 3360.
Most egyébként Mamóca küzd az altatással. Én mondtam neki, hogy ne szoktassa be a nagyágyba
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
No, léptem fürödni én is, mert holnap meló.
üdv, föccer
Kajcsi+büfi után, ha elpilled a gyermek, még várjatok vele 20 percet, akkor alszik el igazán, s ekkor már át lehet tenni a bölcsőbe. Így elkerülhető az, hogy lerakjátok, s 5 perc múlva visít, hogy dehátezígynemjóez! Erre mondtam, hogy baromi konzekvensnek kell lenni, mert ha valami 2-3 alkalommal úgy van, akkor annak aztán mindig úgy kell lennie.

Cipő: vannak kifejezettek kisgyermekek részére készült, erősített és hosszított kéregmerevítővel, speckó ún. supinált talppal, stb. Na, ezeknek az ára is ennek megfelelő, és ahhoz képest nem használhatóak túl sokáig, a gyermek növekedése okán.
-
dr.bubo
őstag
Sziasztok,
segítség kellene:
1 éves kislánynak, de gondolom ebben a korban kb egyforma méretűek a gyerekek, mekkora cipő kell?
[link]
innen akarok rendelni egyet ajándékba, de nem tudom mekkorát kellene, a c10-es méret az a 28as európai számozás, de akkor pl a c3 mekkora? és mekkora az ami jó egy ilyen korú gyerekre?
bár lehet inkább ruha lesz belőle ott legalább oda van írva hány hónapos gyerekre jó
Köszönöm előre is!Hello!
Ne vegyél cipőt 1 éves gyereknek. Mert ebben a korban kezd el járni és nem mindegy, hogy milyen a cipő (pl. a sarkánál mereven kell lennie, hogy tartsa a sarkát), ugyan úgy fel kell próbálni a lábára, mint egy felnőtnek.
Vegyél inkább ruhát, de azt is inkább 1-2 számmal nagyobbat, mert ha még nagy is rá, amit veszel, belenő. Ha pont méretet veszel, azt 2-3hét alatt kinövi. 
-
föccer
nagyúr
Nem mértük. De azóta még rácuppant a másik cicire is. Ma nagyon megjött az étvágya. Már majdnem elértük a születési súlyunkat. Ha még 1-2 napig ugyanilyen az étvágya, akkor 10 naposan simán meglesz a 3360.
Most egyébként Mamóca küzd az altatással. Én mondtam neki, hogy ne szoktassa be a nagyágyba
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
No, léptem fürödni én is, mert holnap meló.
üdv, föccer
-
psyho85
aktív tag
-
föccer
nagyúr
Ha nem tud még enni, amikor felkel, az nem baj, majd megerősödik. Inkább hagyd aludni szerintem, mert később még jól fog jönni az, hogy alszik többet egyhuzamban.
Az, hogy nappal alszik többet, előfordulhat, de be fog állni ő is, ha szépen konzekvensen csináljátok. Értem itt az esti fürdetést és utána az etetést, amiért úgy vettem észre érdemes felkelteni, mert akkor utána megszokja, hogy onnantól nyugi van. Tehát utána már csak minimális lámpakapcsolás, fejhallgatóval az SC2, stb. 
A kádat meg egyébként se árt néha sterilizálni, egy ilyen után meg pláne. Amúgy nem világvége.

Oké, köszi. Ma egyébként nagyon megjött az étvágya. Benyomott vagy 70 ml tejegykét vacsorára
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
üdv, föccer
-
psyho85
aktív tag
Legjobb konverziós oldal. Az, hogy egy egyéves gyereknek mekkora cipő kell, így hirtelen passz. Nekem még csak 6 napos a lányom
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként ma belekakilt a fürdővízbe. Természetesen azonnal kivettem. Szerintetek fertőtlenítsem a kádat? kb 1,5 percig lehetett benne az a víz.
üdv, föccer
Ha nem tud még enni, amikor felkel, az nem baj, majd megerősödik. Inkább hagyd aludni szerintem, mert később még jól fog jönni az, hogy alszik többet egyhuzamban.
Az, hogy nappal alszik többet, előfordulhat, de be fog állni ő is, ha szépen konzekvensen csináljátok. Értem itt az esti fürdetést és utána az etetést, amiért úgy vettem észre érdemes felkelteni, mert akkor utána megszokja, hogy onnantól nyugi van. Tehát utána már csak minimális lámpakapcsolás, fejhallgatóval az SC2, stb. 
A kádat meg egyébként se árt néha sterilizálni, egy ilyen után meg pláne. Amúgy nem világvége.

-
föccer
nagyúr
Sziasztok,
segítség kellene:
1 éves kislánynak, de gondolom ebben a korban kb egyforma méretűek a gyerekek, mekkora cipő kell?
[link]
innen akarok rendelni egyet ajándékba, de nem tudom mekkorát kellene, a c10-es méret az a 28as európai számozás, de akkor pl a c3 mekkora? és mekkora az ami jó egy ilyen korú gyerekre?
bár lehet inkább ruha lesz belőle ott legalább oda van írva hány hónapos gyerekre jó
Köszönöm előre is!Legjobb konverziós oldal. Az, hogy egy egyéves gyereknek mekkora cipő kell, így hirtelen passz. Nekem még csak 6 napos a lányom
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként ma belekakilt a fürdővízbe. Természetesen azonnal kivettem. Szerintetek fertőtlenítsem a kádat? kb 1,5 percig lehetett benne az a víz.
üdv, föccer
-
LOTR
addikt
Sziasztok,
segítség kellene:
1 éves kislánynak, de gondolom ebben a korban kb egyforma méretűek a gyerekek, mekkora cipő kell?
[link]
innen akarok rendelni egyet ajándékba, de nem tudom mekkorát kellene, a c10-es méret az a 28as európai számozás, de akkor pl a c3 mekkora? és mekkora az ami jó egy ilyen korú gyerekre?
bár lehet inkább ruha lesz belőle ott legalább oda van írva hány hónapos gyerekre jó
Köszönöm előre is! -
föccer
nagyúr
Na, csak hogy ontopik legyek. Gyakorló apukákat kérdezem, hogy ilyen pici korban ti hogy oldottátok/oldjátok meg az etetéseket? Inkább felkeltitek 2,5-3 óránként, csak hogy megetessétek, vagy hagyjátok, hogy magától felébredjen és utána etetitek? Az én kislányomnak napközben nagyon jó alvókája van. simán alszik 4-5 órát is egy huzamba, utána meg olyan éhes, hogy alig bír enni...
Szóval szerintetek melyik a jobb?
üdv, föccer
-
föccer
nagyúr
-
psyho85
aktív tag
-
föccer
nagyúr
Már 6 napos? Jó ég, Föccer, repül az idő! Nincs megállás a lejtőn!

Kicsi fijjam legújabb szokása, a menthetetlen mászási mánia. Nem tudom, két hónaposan már gyakorlatilag addig tartja a fejét kinyomva, amíg meg nem unja a nézelődést (nem unja soha). E mellé jön az, hogy már mászna, mint a güzü, de mivel csúszik alatta a lepedő, nem tud menni. Nos, ezen annyira fel tudja nyomni a csöpp agyát, hogy csapkod, szitkozódik a maga módján (nem hisztizik, hanem jellegzetes panaszosokat nyög, kurjant)! Elfárad bele, akkor 5 perc pihi, újabb próba,újabb hiszti. Ha kitámasztom a lábát, de nem tolom meg, már el tudja magát lökni előre, ki is menne a világból úgy.

A másik extra aranyos történet, hogy van a házban egy 1 évvel és 1 nappal idősebb kis csajszi, aki meglátta az udvarban a babakocsiban a fiamat, majd akkora szerelembe esett, hogy onnantól kezdve a fél kertet letépve és a kavicságyat elhordva hozta neki a a virágokat és a szebbnél szebb kavicsokat.

Húha, nem tudom te észre vetted-e de nagyon hasonlít a fiad a lányomra....
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
üdv, föccer
-
psyho85
aktív tag
Már 6 napos? Jó ég, Föccer, repül az idő! Nincs megállás a lejtőn!

Kicsi fijjam legújabb szokása, a menthetetlen mászási mánia. Nem tudom, két hónaposan már gyakorlatilag addig tartja a fejét kinyomva, amíg meg nem unja a nézelődést (nem unja soha). E mellé jön az, hogy már mászna, mint a güzü, de mivel csúszik alatta a lepedő, nem tud menni. Nos, ezen annyira fel tudja nyomni a csöpp agyát, hogy csapkod, szitkozódik a maga módján (nem hisztizik, hanem jellegzetes panaszosokat nyög, kurjant)! Elfárad bele, akkor 5 perc pihi, újabb próba,újabb hiszti. Ha kitámasztom a lábát, de nem tolom meg, már el tudja magát lökni előre, ki is menne a világból úgy.

A másik extra aranyos történet, hogy van a házban egy 1 évvel és 1 nappal idősebb kis csajszi, aki meglátta az udvarban a babakocsiban a fiamat, majd akkora szerelembe esett, hogy onnantól kezdve a fél kertet letépve és a kavicságyat elhordva hozta neki a a virágokat és a szebbnél szebb kavicsokat.

-
föccer
nagyúr
Az egy dolog, hogy megvuduz mindenkit. Az a kép 1 napos korában készült. Már lassan 6 napos lesz. Szerinted? Néha olyan komoly, szúrós tekintettel tud rám nézni, hogy majdnem rosszul érzem magam, hogy vajon mit csináltam rosszul, hogy így megharagudott rám. Arról nem is beszélve, hogy lassan meg tud fordulni az oldalára. Még éppen a vállán nem tudja magát átlökni, de akkor már szinte a hasán feküdne..
üdv, föccer
-
Csemike
aktív tag
Én ugyan nem vagyok apuka, de írok ide.
Gratulálok a kislányhoz, sok boldogságot! 
Azért elég kemény leány, az már most látszik, ez a "megvuduzlak" nézés és kéztartás...

-
maláj
addikt
nekem volt munkatárs adta a kezembe a lányát még anno
szegény az átélt lelki sokktól inkább azonnal elaludt mihelyst meglátott
azóta jó pénzért vállalok csöppség altatást
-
föccer
nagyúr
No gyerekek, hogy ma milyen nyügi a lány. Már másodjára kellett elaltatnom. Egész este evett, kisebb nagyobb adagokat. 10kor még bezabált egy hatalmas adag tejcsit. Azóta már 2x felsírt álmában, de szerencsére vissza tudtam altatni, és az anyja nem ébredt fel. Szegénykének neki is kell egy kis alvás

üdv, föccer
-
föccer
nagyúr
-
maláj
addikt
-
kovsol
titán
-
föccer
nagyúr
Nekem van egy 4 éves húgom, én meg 25 leszek, szóval kb átéltem madártávlatból, hogy mivel is jár az apaság, de ilyen szülőszobás izgalmak még váratnak magukra, azt majd csak ha lesz saját.
Tudom ez offnak számít itt, de azért megosztottam a dolgot veletek, és egy kép kedves Barbara húgomról.
Csak hogy beinduljon a topic

Áh, hidd el nekem ég és föld a kettő. Még akkor is, ha egy háztartásban éltek is. Sry, de rá kell gyúrnod a témára.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
üdv, föccer
-
kovsol
titán
Nekem van egy 4 éves húgom, én meg 25 leszek, szóval kb átéltem madártávlatból, hogy mivel is jár az apaság, de ilyen szülőszobás izgalmak még váratnak magukra, azt majd csak ha lesz saját.
Tudom ez offnak számít itt, de azért megosztottam a dolgot veletek, és egy kép kedves Barbara húgomról.
Csak hogy beinduljon a topic

-
föccer
nagyúr
Üdvözlet minden leendő és gyakorló apukának.
Ez a topikot azért hozom létre, hogy legyen egy hely, ahol a gyakorló és leendő kispapák és apukák megoszthatják egymással az érzéseiket, ahol dicsekedhetnek az porontyaikkal, és nem utolsó sorban feltehetik egymásnak kérdéseiket.
A témához nem sok topik van itt a PH!-n, amely lévén egy informatikai és mobil techológiai portál valahol érthető. Viszont az ide járók nagy részének előbb-utóbb eljön az idő az életében, amikor bizony szülői feladatok elé néz. Reméljük, hogy minél többen csatlakoznak az itt lakók táborához.
Hajrá kispapák, apukák előre!
Társtopik: Apa lettem.
Jó szórakozást!
Üdv, föccer
No, kezdésnek még egy kis plusz infó.
A topik azért jött létre, mert az általam írt (még be nem fejezett) blogbejegyzés kereteit igencsak túlnőttük. Szóval jöhet ide minden kérdés, gratuláció, fénykép.
Hamár fénykép:

üdv, föccer
-
föccer
nagyúr
Üdvözlet minden leendő és gyakorló apukának.
Ez a topikot azért hozom létre, hogy legyen egy hely, ahol a gyakorló és leendő kispapák és apukák megoszthatják egymással az érzéseiket, ahol dicsekedhetnek az porontyaikkal, és nem utolsó sorban feltehetik egymásnak kérdéseiket.
A témához nem sok topik van itt a PH!-n, amely lévén egy informatikai és mobil techológiai portál valahol érthető. Viszont az ide járók nagy részének előbb-utóbb eljön az idő az életében, amikor bizony szülői feladatok elé néz. Reméljük, hogy minél többen csatlakoznak az itt lakók táborához.
Hajrá kispapák, apukák előre!
Társtopik: Apa lettem.
Jó szórakozást!
Üdv, föccer
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
19167 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív

A topikban szabad hirdetni ezen szabályokkal.
- Spórolós topik
- Automobilista 2
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Bemutatkozott az Oppo kamerás csúcsmodellje
- Mikrotik routerek
- EAFC 26
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- 281 - Lenovo Legion Pro 5 (16IAX10H) - Intel Core U9 275HX, RTX 5070Ti
- Óriás! Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R7 5700 / RTX 3080 / 16GB DDR4 / 512GB SSD!
- Akciós! Kishibás! Macbook Pro 13 M1 16GB 256GB Akku: 87% 1 év garancia
- MSI Thin GF63 12VF RTX 4060 / 144Hz / SZINTE ÚJ!
- LG UltraWide 34WQ75X-B IPS Monitor! sRGB 99% / 3440x1440 / 5ms / 60Hz / DAS
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



Nálunk is 1 szoba + nappali van. Én semmilyen esetben nem adnák teát a kicsinek. Inkább arra figyeljetek, hogy mit eszik az anyuka. Tejet, tejterméket nagyon erősen korlátozni, hüvelyes zöltségek fekete listán stbstb.








