Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m.lala

    aktív tag

    Úgy tünik lassan elkopnak a lehetőségeim megvették a szép 508-ast, most búsulok. :F
    A másik favoritom az i40 volt, de itt is van megosztó vélemény róla.
    Méret/felszereltség/ár/megbízhatóság vonalon maradva mindezt 4m alatt dieselben lassan kezdek agódni.

    Szembejött és már valószinüleg átnézetem szerelővel egy hyundai elantra, kellően traubi, a beltere megosztó, mondjuk nekem tetszik. A felszereltsége a legtöbbnek nem annyira fényes, amit nézek annak már, azért jó.
    Az autón van valamiféle teher /ez bevan jegyezve az okmányirodában is, elidgenitési tilalom vagy mijaszösz/és állítólag 5-ről árazzák már lefele, lassan 2 éve áll. most 3.6m, ez viszont ár érték arányban már nekem nagyon finom.
    Gondolom a törzskönyvet rendezi az eladó, igy a hitelt is, nyilván majd le kell foglalóznom, egyébként szalon árulja. Jobban aggódom, hogy 2 szük két évet állt csóri...még garis egyébként 2021.05-ig.

    Valaki vezette már ezt az 1.6 crdi-t mit lehet erről a motorról tudni 136ps/300NM , Euro 6 + adblue vagy fap? Meg úgy egyébként is van valakinek tapasztalata a tipussal?
    Átnézés után ha okés, lehet jó vétel, ha ennyit állt, az a minimum hogy friss műszakival kapom, de tuti belealkudnék részükről egy komplett folyadék és szürőcserét.

    [ Szerkesztve ]

    Doktor úr kérem segítsen, valami baj van a memóriámmal. Mióta? Mit mióta?

Új hozzászólás Aktív témák