Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • outsiders

    aktív tag

    válasz footy #150269 üzenetére

    Hát ahogy néztem a Lexusnak sem kicsi a csomagtere (500lityi felett), még a nyílás is normális méret, november végén - decemberben jön a baba ergo akkor sokat nem lesz még babakocsizva egy ideig hóban-fagyban, mire meg kelleni fog tavasszal akkor kisebb is elég amit lazán elnyel a csomagtartó.
    Engem leginkább a fenntartási/üzemeltetési költségek és esetleges típushibák érdekelnek, ha valaki ezek birtokában van :) A négykerékhajtás jó dolog, egyelőre nincs még rá szükségem (5 év múlva lesz kb, akkor a hegyekbe felköltözünk), ugyanakkor az Outbacket nagyon jó kocsinak tartom, főleg a H6-tal. A Lexus régi vágy, a GS-t szimpatikusabbnak tartom ebben a méretben, mint mondjuk ugyanezzel a motorral az RX-et, annak a gumizására a gatyámat is elkölteném, plusz a nagyobb súlya és légellenállása mellett többet is enne. Ha már prémiumabb/ritkább autót nézek, akkor ez a kettős ugrott be. A másik vonal valami tucatautó amiben minden elfér, de azt nem élvezném, a Corollám is csak A-ból B-be vivő közlekedőedény, a másik autót szeretném élvezni ha már autóbuzi vagyok. Kicsit el vagyok veszve (2 hónapja bújom a hahut...), ha tudtok olyan benzines járgányt ami tervezhető fenntartási költségek mellett mosolyt csal az arcomra ha odalépek neki alkalomadtán, plusz elfér benne anya+apa+gyerek+csomagok akkor ne tartsátok magatokban. Keret max 2.5, inkább alulról súrolva.

    Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

Új hozzászólás Aktív témák