Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sur1G

    aktív tag

    Megnézettem egy független autós vizsgálóval egy teljesen költségmentesnek hirdetett autót. Elég sok minden kiderült róla, amit én soha nem vettem volna észre, így nem hoztuk el. Sok 5-8 éves kocsi megnézése, sok ideg és csalódás után végül pénteken lefoglaltunk egy 2015/7 havi, 2019/7 hóig garis Golf VII 1.2 TSI BMT Trendline autót. Rendes márkaszervizből van, remélem nem csalódunk :). Mentünk vele 20 km próbaúton és az 1.2 TSI meglepően élhetőnek bizonyult. Nem egy erőgép, de szerintem élénkebb a sima 1.6 szívónál (érzésre sokkal jobban megy). A kocsi zajkomfortja meg egyszerűen zseniális. Az első pár km-en rosszul éreztük benne magunkat annyira csendes volt. Majd ha meglesz lövök képeket. Tudom a kis TSI-k problémásak, de ez már az új generációs, 130 km/h és 2800 fordultnál 6,0 körül írta a pillanatnyi fogyasztást (engem meggyőzött).

    Toyota Corolla E12 1.6 benzin áttételezése egy az egyben az 1.4 motoré. 130 km/h 4000 forog és zúg rendesen. Engem nagyon zavart pályán, ezen kívül egy nagyon jó konstrukció.

    Köszönöm az eddigi építő jellegű hozzászólásokat a kérdéseimben!

    Üdv

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák