Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xmodule

    őstag

    Hali.

    Csupan erdeklödes szintjen jarok egyelöre. Nyaron szeretnek egy motort venni es igy szeretnem az anyagi helyzetemnek legmegfelelöbb megoldast megtalalni.

    Szoval a kocsi amivel most jarok egy 2007-es V70 2.4D. Meg a ti tanacsotokra vettem 2 evvel ezelött, amivel meg is vagyok elegedve bar azert par kopo alkatreszt ki kellet mar cserelnem a majd 60ezer km alatt amit eddig bele tettem:) De a gond nem is ez hanem hogy itt svedben erre a kocsira rengeteg az adó! Konkretan olyan 160ezer HUF aminek mondjuk az egyharmadat masra is el tudnam költeni. No meg azert megis csak volvorol beszelunk ertsd alkatresz arak akar kopo is nem eppen a legolcsobb.

    Tehat a kerdesem lenne, hogy a V70 helyett mit ajanlanatok ami a következö felteteleknek megfelelhetne es olcsobban jönne ki éves szinten?

    ár: max 1M HUF
    fogyasztás 6L benzines vagy az alatt / dizelt nem szeretnek ha nem muszaj a magas ado miatt
    minden fele kepen kombi kell vagy olyan ahol egy 30kg -os kutya is elfér (és ki is lát szoval nem egy sedan:D)
    olcso olcso olcso mert igazabol csak a hideg, teli honapokba hasznalnam (nyar elejetöl egeszen amig lehet motorral mennek)
    napi 100km -t vezetek ha ez szamit
    megbizhatoság
    kenyelem, márka, szin, miegymas nem szamitanak. vigyen el A-bol B-be ez a lenyeg.

    Remélem létezik ilyen kocsi. :)

    [ Szerkesztve ]

    Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

Új hozzászólás Aktív témák