Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Land #101685 üzenetére

    Lehet kicsit esni fog, most is 2-2,5 között vannak, igaz nem rossz az értéktartása, jobb mint egy Focus-é!

    Azért adom el, mert most még van cash és egy jónak tűnő lehetőség egy 328i-re cserélni (ha összejön, kopp-kopp). Nekem kicsit sokat fogyaszt ahhoz képest, ahogyan megy. Kicsit nyomni kell, hogy értékelhetően menjen, hegyre járok fel dolgozni, így ide meg kéne nyomaték, meg hátsókerék, mert az elsőn nincs súly, alig tud felfelé menni. Kicsit kemény a futómű, rosszabb úton, keresztbordákon ugrál, még ballonosabb téligumival is.
    Amúgy jó úton patent, a 17-es kerékkel istenien fordul, nem csúszik, elcseszett sebességgel is csak túrja kicsit az orrát, a segge nem indul meg, ha meg is indulna, az esp nagyon hülyebiztos, télen nem tudtam megforgatni, mert mindig belefékez.
    Hiányzik a navi, hogy nem automata, ebbe kicsit sok a 6 sebesség, városban csak gangolgatsz összevissza. Kicsit nagyobb csomagtér, meg a szedán forma.
    Baja amúgy nincs, kb. semmi. Nem eszi az olajat se, összesen 3x égett ki a fényszóró is (bal1-jobb2).

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák