Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

Új hozzászólás Aktív témák

  • cappa72

    nagyúr

    válasz Qru #239549 üzenetére

    úúúú... az de jó lehetett.... 👍
    Két éve a Soproni Egyetemen próbáltam Hungaroringes szimulátort, tetszett. Nyomtam is vele 3 kört úgy, hogy nem csúsztam ki, de mivel nem volt szervórásegítés, elfáradtam, és a maradék 3 kört már hibár hibára halmozva hoztam le. :D

    @#239551Petyyyyy
    Egyik volt főnököm az autópályán 160-nál lejtőn lefelé sebességben kinyomott kuplunggal... borzalom volt mellette ülni.

    szerk.: van egyébként 50 feletti ismerősöm is, akinek mai napig lehet hogy gondot okozna egy kerékcsere, pedig jól vezet.
    Michelisz Norbi sem hinném, hogy maga cseréli a kereket. :DDD Pedig lehet, hogy jól vezet.

    Tényleg: kisfiam megkérdezte, hogy a F1 pilóták hogyan vezetnek az utcán, meg hogy okoztak-e már balesetet... (ez egyébként egy nagyon jó kérdés, hogy ilyen szébe jut)

    [ Szerkesztve ]

    Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

Új hozzászólás Aktív témák