Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    Köszi mindkettőtöknek. Megnéztem, hogy mit produkál a tv ugyanazzal a videóval (Drótszamár által linkelt), ugyanonnan lejátszva (Youtube) HDR, és nem HDR megjelenítéssel. Leszedtem a videót, fölraktam saját magamnak Youtube-ra, mindkettőt 1 lejátszási listába.
    Ha akartok játszani, keressetek 4 különbséget a 2 kép között, nem lesz nehéz. :DDD :(((

    Nem HDR-es videó (FHD felbontás)

    HDR-es videó (UHD felbontás)

    A 2. képen az írás fölötti kis szellemképet most láttam csak meg fényképen, de csak a képen van, a tv-n nem látszik; a telefon hibája lehet.
    Mindegy, hogy hova állítom a fényerőt, háttérvilágítást, kontrasztot, akármit a HDR-es videón, szinte ugyanolyan. Igényeltem az LG oldalán javítást egy PH-s tag javaslatára, neki 1-2 napon belül cserélték, és az új nem volt ilyen. Ha mégis ilyen lesz, még 8 napon belül elállhatok a vásárlástól, és átköltözök a Samu topikba egy 65MU6102-vel (MM-ben ugyanannyi, mint az LG, bár élőben még nem láttam, mit tud, de panasz nincs rá).

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák