Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Unlimited

    aktív tag

    válasz pixelmester. #80012 üzenetére

    Sok igazság van abban amit írtál. Én is most vettem egy ilyet, csak 49 inches. DE!
    Ha olvasol utána a dolgoknak mielőtt vásárolsz, akkor sok bosszúságtól megkíméled magad! Mindenhol le van írva, hogy a 2 mag miatt lassú a menüje, kevés hozzá a hardver. Lcd tv full feketét ne keress, mindegy mi a megvilágítás, led, vagy bármi más. Ez a technológia korlátja. Az egyik! Ezeknek a tvknek a smart része teljesen alap, sokat nem kell várni tőle. Ezek nem számítógépek! Képminőség olyan, amilyen. LCD technológia, aki tudja mit vesz, az nem csalódik akkorát! Sokszor mondtam, leírtam, hogy az LCD nem alkalmas mozgó kép megjelenítésére, legalább is tvzés szempontjából nem! Lehet belőle szép nagyot, laposat, designeset csinálni, nagy fényerő a boltban mutatni, sokat el lehet belőle adni. És mivel a konkurencia arany árban van, nincs más, ha tvt akarsz venni, akkor ezt veszed.. Olcsó az előállítása, nagy pénzt lehet vele kaszálni. A technológia elérte korlátait, így mos mennek a 4K felé, hogy legyen mit ismét eladni.
    Aki ezt tudja, az tudja mit vesz!

Új hozzászólás Aktív témák