Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Scoobyka

    addikt

    válasz Digitalis #21727 üzenetére

    félreértesz....én általában nem egy teszt oldal alapján szeretek csak itélni.....ugyanis nem vagyunk egyformák.....én a több szem többet lát elvet vallom....több teszt több kérdésre válasz...

    ezért is szeretnék más tesztoldalról is infohoz jutni.....hozzáértőktől és nem csak otthoni felhasználoktól...az avforumot olvasgattam én is eleget....,de azon kívül szeretném ha ajánlanál még egy teszt oldalt ahol ezekről a fantasztikus philips tvkről többet megtudhatok.

    mert eddig van egy....legyen állításod szerint a legjobb tesztoldal(bár ebben sem vok biztos,de legyen)...én szeretnék még egyet....csak mert a sonyról és lgről és a csúnya samsungról is sok-sok-sok teszt van fent világhálón....tehát többet is tudhatok róla....azonban a philipsről elég CSEKÉLY az info.

    "Ezért ebben a hümmögésben egy jó adag irigységet is látok felfedezni, tán talált süllyedt? ;) "
    A személyeskedést ha lehet mellözük.

    De ha arcul vágja az embert csak ha szemből nézni,akkor ha egy család szeretné nézni a tv-t mindenkinek harcolni kell a jó helyért? Csak ,mert LG-iék még most sem nagy vitézek sem felhősődés terén, sem betekintési szögben ,sem feketében.(S-IPS panelt használ)

    Eisa díj 2008-2009 legjobb ár-érték lcd-tvje a Samsung 40a55x széria....csak igy megjegyeztem a végére...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák