Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz trialboj #129762 üzenetére

    Ha már ezzel keresed a megélhetésed,akkor az valamilyen szinten kényszer,tehát munka,ergo én már nem tudnám azt mondani "többet nem dolgozok". Ez a kényszer,amúgy megölheti a legkedvesebb időtöltésedet is.
    Ami a féket illeti,türelmesen csináld végig és jó lesz,ha tized ennyi idődbe tellett szerintem kissé összecsaphattad és ezért nem jött össze.Végezd alaposabban. :K

    Más...napokban olvasott hozzászólás kapcsán megmértem féktárcsáim vastagságát...vagyis megmértem volna,ha azt egy tolómérővel meglehetne,de nem lehet.Ugyanis mivel a tárcsán a kopás a betétek érintkezési helyén keletkezik,az tulajdonképp egy betét formájú konkáv bemélyedés a tárcsán amit sima tolómérővel csak úgy tudsz megmérni,ha valami,a bemélyedéssel egyforma nagyságút odahelyezel,majd a mérés után levonod vastagságát.Vagyis a tárcsa éle,meg a betét okozta kopás utáni belső része érintetlen akármennyit is fékeztél,a tolómérő meg ezeken a részeken fexik fel mikor méred,így falcs adatot kapsz.Azt pontosan igazából mikrométerrel lehetne megmérni.Uff én beszéltem.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák