Hirdetés
- Házimozi belépő szinten
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Bluetooth hangszórók
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- 3D nyomtatás
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Kivizsgálja az Arc meghajtó magasabb többletterhelésének az okát az Intel
- Gaming notebook topik
- TCL LCD és LED TV-k
-
PROHARDVER!
Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !
Új hozzászólás Aktív témák
-
madle
őstag
Sziasztok,
laikusként szeretnék tanácsot kérni, egy NAD 3020-hoz vásárolnék hangfalpárat, ilyen kezdő zenélgetéshez. Lényeg, hogy amit hallottam vele, az egy Tannoy M1 volt, és nagyon tetszett, viszont nem találtam sehol sajnos használtan.
Esetleg tudnátok segíteni, hogy melyik lehetne hasonló karakterisztikájú hangfalpár, amit érdemes lenne választani? Vagy ebben a formában hülyeséget kérdezek?
Köszi! -
madle
őstag
válasz
fehér_ember #64040 üzenetére
Köszi mindenkinek a választ.
Igazából a CD-re írást követen, külön egy NAD CD lejátszóra gondoltam, ami van rokonomnak és ideadná. De gondolom sokkal jobb megoldás egy digit-analog konverter.
A Hifi-t olyan 150k-ból terveztem összeállítani, csak mindenképp szempont az esztikika is, mivel ha egy régi szovjet erősítőt hozok haza, azt a menyasszonyom kivágja a házból. -
madle
őstag
Srácok, mint amatőr kérdezem.
Mi a legjobb (minőségű) módja a digitális zenék átjátszására laptopról-hifire? Érdeklődtem ugye erősítő illetve hangfalakkal kapcsolatban és ha összeállítom a témát, akkor hogyan érdemes megvalósítani a lejátszást? Mert minden zeném iTunes-on van fent digitális formában, CD-re nem terveztem kiírkálni őket. Esetleg egy Bluethoot adó-vevő a gép és erősítő között? Vagy ott már bukott is a minőség a vezetéknélküli kapcsolat miatt?
Köszi előre is!
Üdv! -
madle
őstag
válasz
fehér_ember #63974 üzenetére
Koszi szepen! Megfogadom a tanacsokat!
-
madle
őstag
válasz
fehér_ember #63972 üzenetére
Az említett összeállítás nagyon tetszett, csak a NAD 3020 már alig-alig található használt piacon szép állapotban. Meg lényegében szeretnék egy kicsit modernebbet is, mivel egy esztétikai eleme is lenne az adott szobának. Viszont ez egy pozitívum, hogy teljesen letesztelhetőek, mert akkor mindenképp meghallgatom mit tudnak.
-
madle
őstag
Srácok, ebben tudnátok segíteni?
-
madle
őstag
Sziasztok,
szeretnék itthon a szobámban összerakni egy esztétikus és minőségi hifi-t, a extremeaudio oldalon nézegettem az összeállított pakkokat, nem vagyok szakértő, de amit eddig hallottam az lenyűgözött tudásilag (NAD 3020 erősítő + Tannoy M1 Monitor hangfalak) azthiszem.. valami ilyen kategóriában nézelődtem.
Mit gondoltok ezekről (EZ és EZ) az összeállításokról? Vagy ezen márkák is elkanyarodtak már a piaci tömegtermelés minősége felé? Mind összeszerelésileg és hangzásilag egyaránt?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Parazitaeffektusok az áramkörben 1.
- Tudástár Melyik áram merre folyik a NYÁK földhálózatán?
- Tudástár Erősítők tápellátása
- Bemutató DSD: divatőrület vagy a zene új dimenziója?
- Bemutató Audio-gd Precision 2 erősítő teszt
- Milyen autót vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Elder Scrolls IV - Oblivion - Olvasd el az összefoglalót, mielőtt írsz!
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Formula-1
- Nők, nőügyek (18+)
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- EAFC 25
- Megjelent a OnePlus 13T
- További aktív témák...
- Lenovo ThinkPad P15 Tervező Vágó Laptop -50% 15,6" i7-10850H 64/512 QUADRO T1000 4GB
- Lenovo ThinkPad P15 Tervező Vágó Laptop -50% 15,6" i7-10850H 32/512 QUADRO T1000 4GB
- EJJ! Dell Latitude 7330 -65% "Kis Gamer" Üzleti Profi Ultrabook 13,3" i5-1245U 16/256 FHD IRIS Xe
- Wilbur Smith könyvek (15 db) egyben
- Egyedi ékszerdobozka
- LG 27GR93U-B - 27" IPS - UHD 4K - 144Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDR 400
- Samsung Galaxy A33 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Samsung Galaxy A03 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- REFURBISHED - HP USB-C Dock G4 (L13899-001)
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest