Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h3lios

    addikt

    Csóró Savjz... Próbál 1 működőképes hunter deckket összehozni 0 sikerrel. Esett vagy 5k legend pontot közben. Átérzem a helyzetét, mert délelőtt csináltam a 3 wines hunter questem, amihez laza 1,5 óra kellett. Az első 2 win meglett azonnal, az utolsóval szívtam több, mint 1 órát.

    Konkrétan csak rossz matchup van. A mage kicsinál 2 aoe-vel + az early minionjaival. Paladinnál van boardclear + a murloc verzió gyorsabb, mint a hunter és a Stead kb. instawin. A Druidnál a Plague megöli a huntert, konkrétan nincs olyan lap, ami jó lenne ellene.

    Egyébként kicsit belegondolva úgy látom, hogy a hunternek nincs keresni valója a játékban. Aggro vonalon ott a pirate warrior, ami csak jövőre tűnik el a metából, mert akkor sok kalóz kirotál...

    Midrange vonalon jobb a paladin / shaman / druid, valamint a rugó is.
    És a helyzet az, hogy ez Wild-on sem változik semmit, mert ott sincsenek olyan lapok, amik must have-nek számítottak.

    Nem látom, hogy hogy lehetne ebből a kasztból tier 2-t faragni (ami még rég elég).. Az alap hero power SMOrc -ra kényszerít, viszont a játék elért 1 olyan szintet 3 és fél év után, ahol ez már nem elég, mert vannak ellene eszközök.

    Boardclear nincs csak az új 4 manás lap és a DK. De mind a kettőt körberöhögi a druid 1 living mana + buff combóval.

    [ Szerkesztve ]

    B-tag: H3lios#2825

Új hozzászólás Aktív témák