Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 0karmacoma0

    senior tag

    válasz whitezo88 #66572 üzenetére

    4 napnál kicsit azért többet adnék neki. Kieg után mindig lassul a meta, mert mindenki próbálgatja az új greedy dolgokat, addig meg a régi aggro cuccokkal fénysebességgel lehet haladni. Viszont 1 hónap múlva remélhetőleg tényleg nem éri majd meg ezzel ladderezni. Jó gusztustalan cucc ez amúgy, de őszintén szólva nem csak a pirate warrior volt nekem egyhangú, hanem az, hogy egy csomó decknek ez volt az early gameje. Mindegy volt, hogy Rouge, sámán vagy Warrior jött szembe, minden meccs elején jött a kis köcsög.

    Kevés dolog idegesített ennyire. Az unleash hunter, undertaker hunter/Zoo, és a mechmage volt ilyen szinten nekem. Ezek közül talán az unleash hunter lóg ki a sorból, mert valamennyire tudni kellett hozzá játszani, a többinél annyit kellett megérteni, melyik 3 trade-et kell megcsinálni a játék során. Én amúgy úgy nerfeltem volna, hogy mindig kötelezően a kezdőkezedben van, de ingyen megidézi a másik pirate amit kiraksz, így a laphúzás részét kihúzza a dologból. A blizz most megint a counterelés/techeés felé vitte a kieget, ami reméljük először a játék történetében tényleg összejön majd.

    Battletag: Andree#2791 POE: https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Karmacoma00/characters

Új hozzászólás Aktív témák