Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz F-ECT$ #50541 üzenetére

    én Sylvanast bármikor előbb kraftolnám, mint Justicart, igazából csak priest és warrior deckekben fordul elő, priestben is ritkán. Ragna OK, mert nagy dög és finisher, Ysera nekem Harrison szintjén van kb. Tyrion hosszú távon kelleni fog, a mai napig talán a legjobb legend a játékban, aggro kivételével mindenki játszik vele, utána Antonidas, aztán Gromm.

    én Fandralt nem érzem erősnek, túl sok áldozattal jár köré építeni egy paklit, bár van akinek ment ezzel is, én pórbálgattam sjow pakliját, többnyire szánalmas mértékben megaláztak vele alacsonyabb rankokon. lehet csak a meta nem kedvez neki, de ez egyelőre nálam semmiképpen se kraftolós kategória.

    aki szereti a rugót, annak Xaril szerintem simán gyártható, de most úgy néz ki, hogy kell mellé Edwin is.

    Twin emperor most tök jó kraft alapanyag, csak C'thunnal él vagy hal. szerintem nem fognak ezek a paklik a tier lista legaljára hullani, szóval nem feltétlen rossz befektetés.

    Zerusból szerintem még lehet valami, gyártani egyértelműen nem éri meg, de ha van, nem törős.

    Nat szerintem vakon dustolható, még mill pakliba se jó, Mukla se látom, mikor lesz jó, amíg van erre a slotra egy Sylvanas, illetve egy darabig még Thaurissan is.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák