Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NyxNyxNyx

    addikt

    válasz pachito #49131 üzenetére

    Meghoztad a kedvemet:

    Lore: Ezt így jelenlegi formájában miért játszaná valaki? Választhatsz 2 rossz minion közül. Az én megvalósításom: Draw a card or Heal 8.
    FoN: Nerfelni kellett. Talán ha maradt volna a régi, de csak minionokat tudnának ütni a fák... Ez így hulladék
    Keeper: Megértem miért így oldották meg.
    Owl: balanced
    BGH: Rendben van, nincs sokkal jobb ötletem.
    Hunter's Mark: Priestként rettentően utáltam ezt a lapot, és a midrange/control hunter brutál erős lapokat kapott szóval örülök a nerfnek. Talán még 2 mana is oké lett volna.
    Flurry: Kellett rá a nerf ez szerintem teljesen egyértelmű. Nem a kaszt jelenlegi helyzetén múlik. De amit csináltak az nevetséges. Én úgy oldottam volna meg hogy ne üsse az arcot, és 3 mana (na jó, 2 is rendben van). Vagy 4 mana és equipel egy 1/2 daggert az effekt után.
    Knife Juggler: Használható maradt a lap, de jelentősen gyengült. Rendben van szerintem, de még fogom szidni.
    Leper: Rendben van
    Golem: Az rendben van hogy nerfelik, de miért így? Simán lehetne egy fél manával erősebb minion, vagy valami képességet is adhattak volna neki.
    Molten: Örülök ennek a nerfnek is, de ezt is túlzásnak érzem.
    Disguise: Megértem, jó döntés a jövőre nézve.

    Amit szerettem volna még (van pár Amaz suggestion benne):
    Alex-szel valamit kezdeni kellett volna, agresszívan használva szerintem túl erős. Mondjuk "set your hero's remaining health to 20."
    Huffer: 4/1 charge, vagy 3/2 charge
    Highmane: 4/5, vagy legyen legendary utólag hogy csak egyet lehessen a deckbe rakni.
    Sap: 3 mana (Oké mondhatjátok, hogy hagyjam már a gyenge Rogue-t, de ehhez hozzátenném, hogy az új lapokkal jönni kéne valami erősnek hozzá, vagy buffolhatnának lapokat. PL Kidnapper. Sap jelenlegi állapotában szerintem túl nagy tempoelőny. Kb egy 2 manás mulch ami silencel is.)
    Doomhammer: 6 durability, vagy több mana, vagy nem tudom. De rockbiterrel szerintem OP.
    Fire elemental: deal 2 dmg
    abusive: 1/1
    Power over: Gyűlölöm ezt a lapot, de jó dr minionok nélkül talán nem szükséges a nerf.
    Cabal: Nem tudom, nem akarom kinyírni ezt a lapot de talán túl erős.

    [ Szerkesztve ]

    "I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

Új hozzászólás Aktív témák