Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    Nagyon mókás volt ma, hosszú kihagyás után gondoltam funolok egyet. Volt egy félbehagyott questem, ahova 1 hunter nyerés kellett volna, egy 2 warlock / priest nyeréses quest, meg egy 20 5+ manás lény idézéses. Megyek hunterrel, ellenfél semmit se csinál (pedig nem afk volt, nyomott mindig a saját körében, meg hero power is használt, csak lapot nem rakott ki. Ja és lock volt), 5 kör alatt nyerek. Irány warlock, 1. kezdésnek feladja, másodikat elvesztettem, 3. druid, 5. körben feladja (semmi értékes lapom nem volt lent). Aztán az 5+ manás lényeshez nem volt kedvem, töröltem, adott helyett 40 spelleset. Mondom irány mage, beledobtam az összes spellt amit találtam (~3 boostert ha nyitottam eddig, csak naxxos lapok vannak szinte pluszba az alapokon kívül), meg az összes spell dmg-es lényt. 3 meccsből meg lett (egyik meccsen 16 spell ment el), abból 1-et még meg is nyertem :D (priest ellen) 1 pedig ilyen 1-2 hp-n múlt, ha odafigyelek mit csinálok és nem csak arra megyek hogy a lehető legtöbb spellt eltolja mielőtt kikapok, még lehet nyertem is volna. Szóval ez jó nap volt, lehet holnap is fogok HS-ezni :D
    Ja mindez ranked 20-on, szóval nem azt akarom kihozni milyen pro vagyok, csak hogy úgy vágtam neki, hogy játszok pár meccset hátha 1 quest legalább összejön :)

Új hozzászólás Aktív témák