Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz zsoika #37382 üzenetére

    Igazából már elköltöztünk, és valóban a régi méretére emlékeztem, bár a mostani se nagyobb. Kb 14,5m2, és eléggé... Hát rossz az elrendezése. Folyamatosan agyalok, hogy hogyan lenne az igazi. Szóval, összedobtam egy alaprajzot, hogy hogyan van most elrendezve. Filmet nézni általában a kanapén ülve szoktunk. A TV a TV asztalon van, majdnem teljesen betolva a falig. Sajnos nem fér el elé a center.
    Kérdésem: hogyan tudnám jól elrendezni a hangfalakat? Most nagyjából így néz ki a front fal. Nem lógnak le az asztalról, pont elférnek, gondolom a vonalvastagság viccelt meg...
    Falra szerelés mennyire jó megoldás nekik? Van a hátulján gyárilag akasztó, és a reflex nyílás előre néz.
    Esetleg a másik opció, hogy a TV-t rakom fel a falra, és akkor a center elfér az asztalon. Viszont akkor a frontoknak is kellene valami állvány.
    A hátsókra viszont ötletem sincs... :F

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák