Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Stylewars_kp #70091 üzenetére

    én kibontottam a beépített szekrényből az ótvar polcot (valami szög-fetisiszta építhette oda, mert az elmúlt 15 évben nem láttam annyi szöget, amennyit kiszedtem belőle... pedig ez csak egy kb 2.5méter magas, 60 széles, 50 mély, 5 szintes polc volt) ...padlóra azt hittem, hogy beton, de a retek alatt linóleumot találtam, felszaggattam és hirtelen felindulásból kimaradt burkolóanyagból megejtettem életem első burkolását :) ronda lett, de mérföldekkel jobb, mint volt... (fal és padló görbül 100felé) a zalakerámia járólap valami brutális: néztem, hogy meg kell karcolni végig és ott szépen törhető... gondoltam majd vágókoronggal adok neki... megolvadt rajta :) fúrószárat szépen vezetve tudtam csak karcolni, majd utána verni kellett rá gumikalapáccsal jókorákat, hogy törjön... (képeket majd 1-2 nap múlva teszek, ha beépítem az új polcokat, most szárad épp a fuga)

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák