Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sokimm

    senior tag

    válasz pjen #59424 üzenetére

    Nem is a vezetéktől várom a védelmet! :)

    A szar csatlakozók, a béna (lassú, elavult kismegszakító) túláram elleni leoldása késik, emiatt áthúzhat olyan delej, ami tönkretesz valamit, a kiégett konnektorok látványa régi házaknál nem ritka (ami megint öregségből fakad), vagy a bekötési pontok nem modernkori szabványa (nem tudom mi a szabvány, érvéghüvely, forrasztás, vagy hasonlók), esetleg a toldás (wago, alupasztával), vagy az alu vezeték merevségégből fakadó hajszálrepedés (ami megnövekedett ellenállás miatt simán szétégetheti az új lápmatest burkolatát), a földeletlen elektronikai eszközök szivárgása, vagy áthúzása, elektronikai eszközök meghibásodásának okán vagy stb...

    A régi dolgok hibalehetősége szerintem számos, bár nem vagyok se fizikus, se villanyszerelő, de azt tudom, hogy amibe bele lehet kötni, abba a bürokrácia bele is fog. Emiatt a biztosítás nem élne itt a mi házunkban sokáig... :D

    És a szerződésben csak általános információk vannak, de az nincs, hogy a kárfelmérő MIRE hivatkova utasíthatja el a kifizetési kezdeményezésem...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák