Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vertigo18

    addikt

    válasz cinemazealot #57710 üzenetére

    Konkrétan egy ilyennek szedtem le a dugvilla részét...

    A falból, mennyezetből ami kijön, a két vezetéket bekötöm egy valami ehhez hasonló kapcsolóba, hogy szükség szerint tudjam áramtalanítani. A kapcsolóból kijövő vezetéket a fenti képen látható kettő darab "U"-alakú fémbe beforrasztanám (a hülyéknek még rá is írták, hogy melyik a "L" és a "N"), majd az egészet (kapcsoló utáni résztől az USB kimenet részéig) betenném egy kis műanyag tároló dobozkába, hogy védve legyen mindenféle környezeti hatástól. Ez a doboz annyira lenne zárt, hogy teletolnám melegtakonnyal, hogy a benne lévő dolgok ne mozogjanak és kivágnék a másik végén egy "USB-nyi" lyukat a kamera táplálására. Aztán felrögzíteném a mennyezetre.

    Ez így ennyire balesetveszélyes lenne? Nem vagyok egy "villanyász", de rengeteg csillárt szereltem már fel, kapcsolót cseréltem ki, az elmúlt 15 évben, mióta ideköltöztem, a csoki és a forrasztó lett a legjobb barátom. A kérdésem inkább arra irányult, hogy "hogy hívják?" a falban futó vezetéket, mert rá szerettem volna keresni a neten, hogy milyet vásároljak...

    Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Új hozzászólás Aktív témák