Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz do3om #44234 üzenetére

    jaaa neeem, nem ebbe a gépembe lesz, de ebbe is akarok majd valamikor. Szóval hasonlóba, de mégis másformába lesz az alaplapi takaró lemez: [Xtreme Engine 3T]

    A ház valóban kicsi belülről, legalábbis 1 nagy lóbaszó házhoz képest. Azt viszont még nem tudom, hogy hozom az alaplapi takaró lemezt, és a jobb oldalon található 3,5"-os winyó, ill. optikai meghajtó tartó szerkezetet... Mert azt a részt teljesen el akarom takarni. Vagy egy, vagy két darabból kéne csinálnom ezt a takarólemezt... :F

    Az alu-t azért akarom kihagyni több okból is:

    1. kb fél mm-es vastagságú anyagok vannak itthon táblában, de az meg vékony hozzá, mert nagyon könnyen hajlik

    2. Mikor pelenkás vízhűtős voltam, többször is nagyon megszívtam a rohadék alu miatt, mert összeveszett a vörösrézzel! És csinálta a galibát a rendszerben! :W Szóval nagyon rühellem az alu-t!

    3. Tudtommal az alut nem célszerű festeni, de színre fújni se, mert nagyon hamar lepattog róla. Nem áll meg rajta a festék hosszú távon.

    Itthon meg vannak jó kis 2-2,5mm-es acél lemezek. Én ezeket használom mindig, ha barkácsolhatnám van. a gépem is emiatt nyom 22 kg-ot :DDD

    Szerk.:
    Am az előző hsz-embe feltett kérdésekre tudsz választ adni? A barkácsgépes kis korongokkal kapcs.ban amiket kérdeztem.

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák