Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    Kassadin: Dönteni nem is kell helyettem, csak kérdeztem, hogy így meglátások szerint ki mit gondol...
    Alapvetően én is arra hajlok, hogy az idei pole position számomra szóval oda fix, hogy kijutok, ha más nem jön közbe míg a másod szakmás Török ill. Ír út kérdéses még több okból is...

    Sotho: Szeretnék jövőre is meg idén is, de vagy ez vagy az a kijutási lehetőség... A Finn út annyiból biztos, hogy már a suli megnyerte a csereprogramot az idei évre, de a jövőire még nem :U

    joamilestoné: Az a gond, hogy ez így ebben a szakmában nem ilyen egyszerű sajnos, de a Finn az idei "elektrós" évhez kötődik, csak inkább 1 vadászgépen és kisgépeken keresztül míg az Ír illetve Török az nagyüzemi karbantartás..
    Ha mondani kéne a Finneknél ott állnak melletted segítenek minden másodpercben a másik kettő esetben meg megmondják mit kell segíteni és csinálni mint mondjuk itthon, csak ott nagyon más az atmoszféra...

    Ami az idei Finn út mellett szól még az 2 "ismerős" csajszi akiket még talán meg is látogatnék... :U
    De, nem a 2 hölgy miatt hoznám meg mondjuk a Tampere-i út mellett a döntésemet...
    Sokkal többrétűbb a dolog gondolok itt, hogy nem is biztos, hogy jövőre lesz-e esély kimenni meg ilyenek míg ez már tuti fix, hogy lesz :U

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák