Hirdetés

Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    ezen a heten is sikerult eljutnom vegre edzeni:) szoval tartom a stabil heti 1 edzest. es erosodtem picit:) most nagyon kozel vagyok eroben(fekvenyomas) a teli formamhoz pedig allandoan low calory van, az "eletben" meg vagyok halva gyakorlatilag. marhara elfaradok meloban. mostonaban annyit nem fogytam kb 12 kilo minusz ment le es hasban olyan6-8 centi. edzesen kivul jol ossze vagyok szakadva de ott visszanyerem a format:)
    a karom marha kiralyul nezett ki ma:) kicsit feszegettem tukorben:) az itt nem szokas, de nem voltak sokan ugyhogy nem neztek ki a terembol :U
    bicepszre mar februar ota nem tudok rendesen edzeni, ehhez kepest csupa er, alakul a formaja:) egyedul kalapacsbico megy, es azt probalgatom amit meg Arpi mutatott a bbtvben hogy kitartom oldalra es ugy huzom fel es csak a vegen forgatom be, de mar kezd igy is fajni. ket heten belul vegre utazom haza, utanna kicsit pihenni fogok. de mindenesetre megprobalok valami megoldast talalni erre az izuleti problemara. szerintem szuri kellene ra helyileg, de nem vagyok tb ugyileg biztositva ugyhogy nem nagyon latnak el otthon asszem. ill nem tudom mennyibe lenne

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Aktív témák