Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz Imy #54 üzenetére

    én is örülnék egy olyan magyar forumnak ahol nagyobb a pörgés a felhasználok körében, mert egyéni felhasználásra eléggé jo softver szinte mindent meg lehet oldani benne amire szükség lehet 3d nyomtatáshoz vagy elektronikai nyák panel tervezéshez.

    Viszont ami nekem a kérdésem lenne, hogy tud e valaki olyan oldalt és leirást, ahonnan rengeteg szabványos elemet be lehetne huzni a programba?
    Csapágyak csavarok alátétek stb...
    Illetve elektronikai résznél a különbözö mikrokapcsolok és chipek .

    illetve az is jo lenne ha valaki leirná, hogy hogy lehet kombinálni a két részt.
    Mert eddig ha panelt tervez az ember akkor meg kell tervezni a sematikus kapcsolási ábrát ahol már eleve kiválasztja az ember a komponenseket és a 3d részen már azokkal a méretekkel és kinézettel jeleniti meg.

    DE azt hogy tudom megoldani, hogy a modellen ugy jelenjen meg egy kapcsolo ami nem nyákon lesz elhelyezve de a nyákhoz kapcsolodik légvezetékkel és, hogy igy tudjam a kapcsolo méretéhez igazitani a modelt illetve a légvezeték elhelyezését.

    Egy másik kérdés, hogy hogy tudnék egy gyors vázlatot csinálni csak , hogy lássam a koncepciot 3d-ben anélkul ,hogy pontos adatokat adnék meg csak beszorni a megfelelo helyekre megfelelo alaku idomokat és majd ezután formálnám méretezném ahogy a funkcio kiadná.

Új hozzászólás Aktív témák