Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bajnokpityu

    félisten

    válasz bkercso #6214 üzenetére

    nézd. asztali hifim sokkal jobb minőségű,mint a fülesé.
    itt már nem az a téma,h milyen arányban vannak a mélyek meg magasok,hanem,h jobbra forditja a fejét a trombitás, vonót váltott a hegedűs,hogyan játszik a szájával az énekes,stb...
    vagy hogy miközben gitározik allan taylor,közben időnként hallani a pacskert.

    ezen a szinten azok a változások,hogy hallani a stúdió finom visszahangját,hogy nem egy mosott izé pl a ghymesben mikor végighúzza a csörgőt,hanem egyessével hallani,mikor hozzáér igen nagyra becsültek,itt sokat tud javitani egy alces.

    de hallottam olyan esetről is,amikor semmi különbséget nem hallottak, sőt saját példámból,h rontott a dac hangján.

    szóval 1 próbát ér komolyabb rendszeren, de ez a szint nem a canamp klóné.amikor már apróságokon múlik,h épp melyik hálózati kábelt használom,na ott lehet jelentősége.

    szerintem.aztán lehet olcsóbbakon is van értelme,csak én nem szenteltem túl nagy figyelmet a füles láncomnál.kipróbáltam,de nem sokkolt a különbség,mint pl az asztalin.

    mod : najó, az aprógások azért kihallanak a fülesen is,de itt figyelni kell rá.asztalin meg tök valósághű,ezért nem kell külön figyelni rá.

    [ Szerkesztve ]

    eladó Kawasaki j300 robogó

Új hozzászólás Aktív témák