Hirdetés
- A természettel együtt ébredeznek a hardverek
- A '90-es évek jutnak az eszünkbe az ATK készülő egeréről
- Huszadik születésnapjára eléggé megváltozott az Antec nagytornya
- Még a saját szövetségeseivel szemben is fegyverként használná az AI-t az USA
- Mégis meglepi egy új GeForce-szal a rajongókat az NVIDIA?
Aktív témák
-
Turboboszi
csendes tag
Sziasztok!
Az archiválás nálam sohasem jelent egyszerre 120 Gigát ezért eszembe sem jutna HDD-t venni erre a célra. Egy ilyen alkalommal (főleg mivel sem a játékok sem a driverek nem fognak tizenöt év múlva kelleni) veszek 1-2 CD-t, max 3-400 ft.-ért, esetleg a driver frissítések miatt CDRW-t. Ritka alkalom, ha kell driver Pentium I-hez, de a 6-8 éve írt TDK lemezek még ma is olvashatóak.
Ezzel szemben HDD-ből a 2002/2003-as év a környezetemben (és sajnos nálam is) siralmas volt. Persze ebben benne van az is, hogy Maxtor volt a legtöbb helyen (ami úgy látszik könnyen feladja), de szerintem most kezdjük meginni az olcsó húsnak azt a bizonyos híg levét.
Ugyanez a jelenség a ''hengeres'' CD-vel. 100 db-ból 4-5 nem volt olvasható 3 hónap után. Azóta vagy ''márkás'' (Philips, TDK, Sony, stb.) CD-t veszek, vagy semmilyet.
Buktam már el HDD miatt 60-80 Giga anyagot (a meghajtó benne volt a gépben, de nem volt bekötve, így elhasználódnia sem szabadott volna), CD-n max 700 Mb-ot tudnék, amit könnyebben pótolok.
Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4384
- AKCIÓ! LENOVO ThinkPad P15 Gen2 munkaállomás - i7 11800H 32GB DDR4 1TB SSD RTX A2000 4GB W
- Apple iPhone 14 Plus 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone XR 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4355
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

