Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ferenc20

    csendes tag

    Sziasztok!

    Bocsi ha rossz helyre írok, de nem találtam más topicot amibe jobban illett volna.

    TV állványt szeretnék venni egy VESA 400x400 (Samsung 65" NU8000) alá. A TV súlya 25kg.
    Ami fontos, hogy 20-25 centi helynek kell lennie az asztal és a TV között.

    Találtam egyet amivel elég hely lenne a TV alatt, viszont nem teljesen értem, mert a méretezéses képen min300-max600at ír, vagyis azt gondolnám, hogy állítható, de csak VESA 600x400-as támogatást említ. Ugyanezen az oldalon a többi termékükre ahol jók az állványok pl. a 400x400-asra, ott szépen felvannak sorolva egyesével Pl itt.

    Valaki tudja, hogy jelen esetben vajon jó-e a 400x400as TV-re is?
    Illetve mi a véleményetek a második linken lévőről? Mennyire biztonságosak ezek a guríthatós állványok? Mennyire stabilak otthoni használatra ha nem úgy gurítgatom mint az idegbeteg? :DD Igazából guríthatós állvány lenne a legjobb, viszont tartok tőle, hogy eldől/eltörik a TV súlya alatt.
    Utolsó kérdésként, láttam már több állványt ami pl azt írta, hogy max 55"ig való, viszont VESA 400x400al is kompatibilis volt, ilyen esetben mennyi az esély, hogy nem fog passzolni a 65"os TV-re?

    Előre is köszi a válaszokat! :R

Új hozzászólás Aktív témák