Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaka571

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne egy óriási problémám, amiben ha tud valaki, kérem segtsen! Egy hete vettem meg az új Inspiron R17 SE 7720 laptopomat, telepítettem a gépre egy Windows 7 Home Premium 64bit-es rendszert. A Dell honlapján elérhető kimondottan ehhez a géphez való (megadtam a Service Tag-et - 9YYD1W1) driverek közül mindet hiba nélkül tudtam telepíteni. Valamennyi driver rendesen funkcionál is, kivéve a wifit. Az adaptert ugyan felismerte, de semmilyen hálózatot nem érzékel, még közvetlenül a router mellett sem. Kipróbáltam még néhány más drivert is, amit szinten a Dell honlapjáról értem el, de mindig ugyanaz az eredmény. Egyszerüen nem tudok internetet varázsolni a gépre. Mondjuk az is egy rettenet okos megoldás a Delltől, hogy internetről szedjem le hozzá a a wifi, de még a lan drivet is.
    Hatalmasat csalódtam a gépben, teljesen biztos vagyok benne, hogy ez volt az első és egyben útolsó Dell cucc, amit vettem.
    Nagyon kérem, ha valaki találkozott már ezzel a problémával, vagy tud rá megoldást, akkor segitsen pls!
    Előre is köszönöm!

    Üdv.: Gábor

Új hozzászólás Aktív témák