Hirdetés
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- KODI (ex-XBMC) Android alapokon, Androidos media-boxok
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Okos konnektor: tényleg spórol az áramon, vagy csak pénzkidobás?
- Milyen házat vegyek?
- Bluetooth hangszórók
- Powerbank topik
- Egy kiegészítővel headsetté alakítható egy sor Sennheiser fejhallgató
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- HDD probléma (nem adatmentés)
-
PROHARDVER!
Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Magique Dee
csendes tag
válasz
mikrofon #11667 üzenetére
Így van, erre én is csak most jöttem rá, miután újra aktív lett a T-s kártya és engedte az állandó 2 SIM-et, a teló automatikusan egymásra irányítja a 2 kártyát és nem is enged változtatni ezen... szóval, akkor az állandó 2 SIM így füst, de nem is hiszem, hogy nagy hátrányt szenvednék a nemláte miatt. Ha jól gondolom ez csak annyi, hogy ha nincs bekapcsolva ez, akkor ha telefonálok valamelyik SIM-mel, arra az időre mind2 foglaltat jelez?
-
Magique Dee
csendes tag
válasz
Magique Dee #11659 üzenetére
Feltöltöttem a kártyát, mostmár megy rendesen a dolog!
Még egy kérdés: mikor bekapcsolom az Állandó 2 SIM opciót, rákérdez, hogy biztos vagyok-e benne, merthogy egyes esetekben ez fizetős lehet. Ez mit takar, vagy melyek ezek az esetek? -
Magique Dee
csendes tag
válasz
Magique Dee #11658 üzenetére
Rákerestem google-ban arra a szövegre amit bemond (ki hitte volna, hogy még erre is jó
), és olyat olvastam, hogy 0 Ft esetén van ez, szóval csak fel kell tölteni és kész. 1-kor vége a ebédszünetnek a postán, lemegyek aztán megírom, hogy jó-e.
-
Magique Dee
csendes tag
Üdv!
Nem olvatam végig az egész topic-ot, elég hosszú lett volna, de lenne egy kérdésem.
Tegnap vettem egy Samsung Galaxy Y Dous-t, beletette 2 SIM-et (1:Voda, 2:Tmobil), de valamiért a 2. nem működik. Illetve a térerő csík jelzi, hogy van térerő, de hívni nem lehet azt a számot, "A szám átmenetileg ki van vonva a forgalomból" szöveggel. Kicsit keresgéltem a beállításoknál, és észrevettem, hogy nincs kipipálva az Állandó 2 SIM opció. Gondoltam ez lehet a baj, de sajnos nem engedte bepipálni, mert a Tmobilos SIM hivásátirányítása ki van kapcsolva. Próbáltam bekapcsolni, de azt a írta, hogy "A hálózat nem várt választ adott".
Van valami ötletetek, hogy mi lehet a gond?Előre is köszi!
(Ja és még valami. Belföldi számra próbáltam csak az átirányítást. Tudja valaki, hogy a Tmobilnak mi az a száma amit ha megadok, akkor bemondja, hogy pillanatnyilag nem elérhető? Vodánál ez a +36709090998.)
Új hozzászólás Aktív témák
- AKCIÓ BONTATLAN GARIS IPHONE 16 PRO ÉS PRO MAX MINDEN SZÍNBEN ÉS TÁRHELLYEL 1 ÉV GARANCIÁVAL
- iPhone 17 Air - összes tárhely és szín bontatlan, viszonteladótól független 1év Apple garanciális
- iPhone 13 128GB midnight-black, független + extra tokok
- Samsung Galaxy A53 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- iPhone 16 PRO 256GB fekete titán gyönyörű ISTYLE számla! Akku:99%! November 14-ig Apple garancia!
- BESZÁMÍTÁS! 64GB (2x32) G.Skill Trident Z RGB 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Wacom Bamboo One CTF-430 rajztábla
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 128GB Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3291
- Samsung Galaxy S20+ 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó Huawei P30 128GB / 12 hó jótállással
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest