Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zamma

    őstag

    válasz Tanisz #58147 üzenetére

    Nekem ugyanilyen van ugyanonnan, kb 2 hetes! ;o)
    Úgy gondolkodtam hogy más hasonló box nincs amibe bentre lehet tenni vinyót ezért ha eleinte nem is tökéletes, de ki fog az forrni, előbb-utóbb bug mentesítve lesz. Nem változott a képlet azóta amióta méginkább olvasom a témát. 1 komoly lejátszás már van Android Tv alapon, mágpedig az a ATVx néven futó csak erre a boxra kiadott built: 3.a verzió. Itt bajok vannak még a bluetoothal (távirányító/konzol), egyébként jól muzsikál (ezt is ki lehet küszöbölni egy légegérrel (pl.: Minix A2 lite), aminek van saját usb-re dugható BT receivere...).
    A 3.b verzióra várunk, nem sok idő, max pár hét.
    Másik nagyon forró téma az openelec (OE) Linux alapon. Ez sokkal komolyabb teljesítményre képes, de a kollégák épp még molyolnak/tesztelgetnek vele kapcsolatban, szerintem max 1 hónap és ez is rendben lesz, mert ígéretesen alakul a téma, az OE team meg nem sokat lustálkodik...
    Amit harmadiknak javasolok az sokkal egyszerűbb és lehet hogy még működhet is: tegyél fel a mostani rendszered alá egy VLC vagy MX Playert és állítsd át a cache mértékét nagyobbra! Ezzel bár lassabban indul el a film mégis hoznia kell a "döcögős" szakaszokat, mivel hogy az már a RAM-ba van olvasva. Ha ez sem segít akkor várni, várni. Főleg az OE-re, mert az más oprendszer és SOKKAL GYORSABB! ;oP

    @Moderátor(ok):
    Apropó, ennek a boxnak van már elég tulaja, hogy indítható legyen egy saját topik esetleg?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák