Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Faby

    senior tag

    válasz Dolphine #56948 üzenetére

    Én emiatt raktam újra a teljes rendszert, mert semmit sem tudtam kezdeni vele.
    Hiába kapcsoltam ki a médiatár frissítését induláskor, valamiért mindig megcsinálta, és el is szállt. Így a médiatárat sem tudtam exportálni.
    Mondjuk, rá is fért már a frissítés, még valami 7.x verzió volt, 16.1 Kodival, de ugye ha nem romlik el, ne javítsd meg.
    Így most kezdhetek mindent elölről.
    A sorozatokhoz a The MoviDB-t állítottam scrapernek, de valami iszonyú lassú...

    @Mindenkihez:
    A legutolsó elérhető LE verziót tettem fel, 17.6 -os Kodival, Confluence skin alatt nincs meg a régiben még ott levő fül a Sorozatok alatt, a nemrég bekerült epizódok, illetve a Filmek alatt a nemrég bekerült filmek. Fönt a szalagon ott vannak, de én szerettem a bővebb, listás verziót használni. Vissza lehet ezt valahogyan varázsolni?
    Illetve a kikapcs menüből is hiányzik a reboot from nand, de azt majd visszavarázsolom a leírás alapján, csak a régiben az is benne volt alapból.
    Mondjuk az itt leírt megoldás nem megy, hiányoznak hozzá a menü elemek, pedig Expert módban vannak a beállítások.

    [ Szerkesztve ]

    A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

Új hozzászólás Aktív témák