Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LógaGéza

    addikt

    válasz DoItYourself #56420 üzenetére

    Bocsi, hogy beleszólok, de ez egy eléggé felfújt hiba lett... Konkrétan annyi a baj, hogy a drágább töltők, amikben van egy plusz vezérlőelektronika, és felismerik az eszközt, azok Audio eszköznek látják a Pi4-et, ezért nem adnak neki áramot. Nos, én úgy hallottam, hogy eddig csak azoknak volt problémája ezzel, akik az Apple Type-C töltőjét használják.
    Én próbáltam már 2 Pi4-et is, mindkettő köszöni szépen, jól el van/volt az itthoni bármelyik töltőfejemmel sé kábeleimmel (Blitzwolf, Ugreen, LG, OnePlus, Anker, stb), valamint nagyrészt a userek megveszik a gyári töltőt úgy is.

    Amúgy perpill én nem ajánlom médiaközpontnak a Pi4-et, még nagyon kezdetleges az egész. Várni kell pár kiadást, és jó lesz. Annyi a jó benne, hogy stabil a szoftveres háttér, vagyis szinte biztosra mondható, hogy amit meg lehet vele csinálni, az meg lesz.

    "Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Új hozzászólás Aktív témák