Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ztsoft

    őstag

    válasz ztsoft #39896 üzenetére

    Megpróbáltam ugyan olyan körülményeket biztosítani a teszteléshez, mint az eredeti LE esetében vannak (kiegészítők, szolgáltatások, stb.), de az eredeti adatbázis, kis képek méretét nem tudom biztosítani, mivel az közel fél év alatt gyűlt össze.
    De az már most látszik, hogy sokkal fürgébb, gördülékenyebb. Egy pillanatra sem akad meg a képek betöltése közben.

    Van egy film, amin valami hibrid hangsáv van ("Hungarian - DTS-HD Master Audio 7.1 (DVD DD 5.1 + BD TrueHD 7.1 Atmos Hybrid) - ICE - DTS-HD MA 7.1", az erősítőm sem tudja eldönteni, hogy milyen a kódolás DTS-ES Matrix 5.1 és DTS 5.1 között váltogat), ha ezzel a hibrid hangsávval néztem a filmet a sima LE-ben, akkor a gyors mozgásoknál darabos volt a kép, volt, hogy meg is ált. Ez a film CE alatt tökéletes ezzel a hangsávval is. Az Ext4-es verzió annyival jobb, hogy kevés helyen fedeztem fel ilyen hibát, de az is kis mértékű akadás volt, a hang végig DTS-ES Matrix 5.1 volt (tudom az ilyen hibrid kódolások nem mérvadók, de tesztnek tökéletes).

    A BD iso kezelése is gyorsabb, gördülékenyebb. A teszt videók mind végig mentek hiba nélkül, köztük a 4K is.

    Még folytatom tovább a tesztelést.

    Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

Új hozzászólás Aktív témák