Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    Tapasztalatot szeretnék megosztani x96 2/16 LibreELEC-el kapcsolatban. Mivel én ezt egy 32"-os TV okosítására használom, 720-as filmeket játszok le vele, ennek megfelelően a 2.4GHz-es Wifi kapcsolat tökéletesen elegendő neki. A családban 2 másik TV is van, tegnap az egyikkel elkezdtünk filmet nézni a hálózatba kötött x96-ról. Minden jól is ment addig míg egy tablettel, ami szintén a 2.4GHz-en csatlakozik, el nem kezdtem frissítgetni különböző alkalmazásokat. A TV azonnal elkezdett akadozni. Szóval, a 2.4GHz arra már kevés hogy film is streamelődjön vele és egy másik készülék is foglalja a sávszélességet. De ez a tapasztalat a wifiről szól és nem is ide tartozik, viszont ezen felbuzdulva az x96-ra HDMI-vel kapcsolódó 32" TV-vel elkezdtem filmet lejátszani és a másik TV-vel egy másik filmet streameltetni a 2.4GHz-el. Ilyen felállásban az x96 akadás mentesen képes két TV-re filmet lejátszani, persze mindkét film 720. Ezt nagyszerű teljesítménynek tartom, lévén egy "filléres" kínai cuccról van szó, amelyet igen gyakran lenéznek leszólnak a nagy neves márkák médialejátszóinak tulajdonosai.

Új hozzászólás Aktív témák