Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csicsóka

    őstag

    válasz DoItYourself #29821 üzenetére

    Most kipróbáltam, úgy ahogy az addon felrakja, csak az letöltési könyvtárakat írtam át, és tökéletes.
    Azonnal a szerverre kezdett leölteni. Kikapcsoltam a boxot, majd vissza, ott folytatta ahol abba maradt a letöltés, a végén szépen áthelyezte a Torrents-be.

    Itt látszik hogy az addon beállítás rendben átírta az elérési utakat.

    LibreELEC (community): 8.2.2.2 (S905.arm)
    LibreELEC-megogo:~ # ps | grep trans
    3049 root 0:20 transmission-daemon --allowed *.*.*.* --config-dir /storage/.kodi/userdata/addon_data/service.transmission --download-dir /var/media/Nas/Torrents/ --port 9091 --watch-dir /storage/watch --incomplete-dir /var/media/Nas/UnComplete/

    Arra tippelek, hogy nálad nem történik meg a távoli NFS megosztás LE alá mountolása, és így a /storage-be ír, ezért telik be egyből.

    Ha bele nézel MC-vel, a /storage/download-ba látod a NAS megosztását?
    Vagy mit mond a mount parancs? Ott van az NFS?

    serv:/media/Nas on /var/media/Nas type nfs (rw,relatime,vers=3,rsize=262144,wsize=262144,namlen=255,hard,proto=tcp,port=2049,timeo=70,retrans=3,sec=sys,local_lock=none,addr=10.1.1.1)

    Itt nálam így néz ki. Azért nem ip-vel kezdődik a sor, mert az én szerverem egyben név kiszolgáló, és DNS cache is, és elég névvel hivatkozni, nem kell ip-t írni.

Új hozzászólás Aktív témák