Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tobias40

    veterán

    válasz pinnacle #29762 üzenetére

    Sajnos annál bonyolultabb mint hogy le tudjam írni ezeket a számomra ismeretlen kifejezéseket ami a Kodiban és az LE-ben vannak .

    Az egyik az amit már írtam és (kaptam is választ) Mytv telepítése Kodi alól.
    A linket megnéztem amit kaptam és azon mentem végig, de nálam már a 2.lépésnél nem volt az a lehetőség amit a linken láttam és itt megállt a tudomány.
    Biztos bennem a hiba de ez van..

    Ezt sem értem"Ott a MS+Lazarus is.Lazarus-ból telepíthető a mytv addon." Itt már a 2. kép nem egyezik az enyémmel... Mi az MS és mi a Lazarus? ilyen gondjaim vannak!! :W

    Egyébként nem vagyok segg hülye a számtech-ez de ez az LE menü és a Kodi kicsit bonyolult nekem így egy nap után. :O

    A másik: wifin van netem (192.168.1.100)dinamikus ip-ről de ha lekapcsolom a wifit és vezetéken dugom be a routerbe akkor teljesen más ip-t ad mint a wifin volt,pedig lefoglaltam ennek az eszköznek a routerben...Nem belső ip 192.168...stb..hanem külső-nek tűnik.
    Full hd miatt kellene a vezetékes megoldás.

    De leírni túl bonyolult egészében,ezért lenne sztem jobb telefonon vkivel megorvosolni! :)

    Hozzám nem kell eljönni megcsinálom magamtól is csak egy kis "mankó" kellene. ;]

    De még lenne pár kérdés ezeken kívül is.. :D

    Az összefoglalót már többször is elolvastam de biztosan nem jól értelmezek dolgokat.. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák