Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OldAkita

    aktív tag

    Nem akar sikerülni az istennek se.
    Próbálom összafoglalni:
    X96 2/16
    LibreELEC.USB-SD.Creator.Win32.exe-t letöltöm innen
    Elindítom és a bal oldalon választom a Generic AMD/Intel/NVIDIA (x86_64)
    Jobb oldalon választom a LibreELEC-Generic.x86_64-8.2.0.img.gz,211Mb

    De volt hogy választottam egy régebbi 7-es verziót, az se volt jó
    Letöltés.
    USB vagy SD sor alatt már felismerve az SD kártyám, klikk az írás-ra.
    Megírja.
    Azt hiszem ennél nem kell 7-Zip-el kibontani, mert akár kibontom akár nem akkor is ugyanúgy telepíti.
    Az összefoglalóban jelezve van hogy az s905x-hez a dtb.img-t úgy töltsük le hogy a gxl kezdőjelűt kell letölteni. Ennek megfelelően innen letöltöttem a gxl_p212_2g.dtb-t és átneveztem dtb.img-re.
    Ezt bemásoltam az sd kártya gyökerébe ahol már szerepel egy EFI mappa ebbe belépve egy BOOT mappa ahol 3 file van. Az EFI mappa mellett szerepel 5 file. 2db kernel, 2 db system és 1 db syslinux file. Ezek mellé másolom a dtb.img-t.
    SD be az X96-ba fogpiszkálós indítás de sajnos megint csak az android jelentkezik be, de persze nem a normál állapot hanem az, ami ilyen fogpiszkálósoknál szokott, azaz hagyatt fekszik a kis android hasa kinyitva piros háromszögben figyelmeztető felkiáltójel.

    Az összefoglalóban olvastam hogy ha telepítés után indítási problémáim vannak, akkor töltsem le a tem_sensor_disabled verziót.
    Itt meg is találtam volna a megoldást, csak sajnos a letöltési hivatkozás már "404 not found"

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák