Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tapper

    csendes tag

    válasz blakey #20415 üzenetére

    @blakey köszönöm a válaszod!

    Már rááldoztam néhány órát, mire belaktam a droidot. Kapott Nova launcher-t és még néhány megszokott app-ot (MXplayer, QuickPic...imádom, hogy már a TV-n is tudok nézni TED-et). A Kodi-ban kipróbáltam vagy 8 féle skin-t mire megtetszett az egyik. Azt elkezdtem menü szinten berendezni stb. A TV-t állítgattam a Kodi-hoz, mire rájöttem, hogy sötét az egész és ez firmware-ben lesz javítva. stb stb

    Libre ELEC nem érdekel, zsákutcának érzem, ráadásul szeretem a Droid-ot.

    Az U1 volt kinézve, de nem annyira időtálló hardveresen. Szoftverben meg ugyanúgy bug-os volt az is az elején. Pont azért választottam a Minix-et, mert rendszeresen frissítenek, van bug tracking, tehát van support is, ahogy kell. Nem csak a mostani 4k-s videókat kell tudnia a játékosnak, mert ez megint ki kell bírjon néhány évet mielőtt lecserélem. Azután talán a TV OS-ek is tudni fognak mindent, és talán a plazmám is le tudom cserélni valami normális (árban is és nem csak tudásban) 65-75"-es képernyőre. Addig gyűlnek a családi 4k videók. legnagyobb sajnálatomra RAW fotó támogatás csak a Leia-val fog visszajönni a Kodi-ba. Addig marad a JPG.

    Pont a 4k videók miatt a SMB megosztás nem játszik, de a NAS tudja az NFS-t is, szóval mindegy.

    Igazából az volna a fő cél, hogy a családi videókat és képeket tudjam nézni, a filmnézés másodlagos, arra tökéletes a mede8er... Azt szeretném, hogy úgy tudjam droid alatt (mint egy tableten) nézni a NAS-os cuccokat mintha azok lokális meghajtón lennének. Gyorsan, kis bélyegképekkel/Exif infóval, gördülékenyen.

    [ Szerkesztve ]

    Játékos#1 MEDE8ER MED800X3D Játékos#2 Minix NEO U9-H (FW007A+Kodi Krypton 17.6 + TVGO 1.0.30) TV#1 Panasonic VIERA TX-P50GT50E

Új hozzászólás Aktív témák