Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    Mint írtam, tegnap nekiláttam egy kis tesztelésnek LE fronton, frissítettem LE Krypton buildre, egyből nekiálltam a tesztfájlok lejátszására, 1 olyan fájlom volt amit nem vitt, a korábbi Jarvis buildeken volt egy olyan VC-1 kódolású 29,97 fps-ses anyagom amit röcögve játszott le, Krypton alatt hibátlan lett, ugyanez az anyag a Minix féle XBMC-vel (Jarvis) is hibátlan. A hibás mintát elküldtem kszaq-nak és mára lett egy b5b build amiben javítva lett, azt kell mondanom, hogy kezd hibátlan lenni az LE, most minden anyagomat vitte amivel tesztelni szoktam, ha ez így halad akkor nem fogom tudni eldönteni, hogy LE vagy Minix Android. :) LE mellett szól, hogy csak lejátszásra használnám és arra jobb ha egyből a célprogram indul és nincs semmi körités. Amúgy a hőmérséklet szenzoros van fent és eddig nem volt semmilyen boot hiba, volt néhány próba, hideg indítás is volt, újraindítás is volt.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák