Távközlés rovat

Gigabüntetés elé néz a UPC Szlovákiában

Szlovákiában is folyik a küzdelem a távközlési felügyelet és a szolgáltató között.

A kormány szerint jogszerű a telefonadó

Az illetékes minisztérium közleménye szerint alaptalanul indult meg a kötelezettségszegési eljárás.

Vezetékes telefon: árkorlátot állított fel az NMHH

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) ma bejelentette, hogy a szolgáltatók legfeljebb az éves infláció mértékével megegyezően emelhetik havi díjaikat.

Különleges büntetést kaptak a koreai mobilszolgáltatók

A pénzbüntetés mellett szerződéskötési moratóriumot is elrendelt a piacfelügyelet.