Távközlés rovat
Egy lépéssel közelebb kerültünk a mobiltévé elindításához
Bár még számos feltételnek teljesülnie kell, a technikai háttér működőképes.
Júniustól többet netezhetnek a T-Mobile ügyfelei
A szolgáltató megnövelte a mobilinternet havi díjában foglalt adatmennyiséget.
Káosz után új rend – Érkezik az NGN
Jövő héten az NGN és a szélessáv aktualitásairól rendez szakfórumot az IIR Magyarország.
Integrál a Magyar Telekom
Egyesítik a T-Online internet-hozzáférési tevékenységét az Emitel Zrt. és a T-Com vezetékes szolgáltatásaival.
Gyorsul a T-Mobile budapesti mobilinternetje
Fokozatosan elérhetővé teszi a szolgáltató a 7,2 Mbps letöltési és 1,45 Mbps feltöltési sebességet.
Az Európai Parlamentben megállapodtak a roaming-díjakról
Már nyáron kevesebbet fizethetünk.
Üzenet a Vodafone-nak: Hagyjanak fel a törvénytelen építkezéssel!
Nyílt levélben fordult a Vodafone vezetőjéhez Újbuda polgármestere egy engedély nélkül épülő adótorony ügyében.
Csúcsfejlesztés a Magyar Telekom gerinchálózatán
A terabitrouterek új lehetőségeket teremtenek.
A Microsoft ma mutatja be a szoftverét használó telefonokat
A vállalat komplex szoftvert kínál a mobil kommunikációs eszközökre.
Még mindig tart az ADSL-piac lendülete
Márciusban 24 ezerrel nőtt a vezető szolgáltatóknál regisztrált széles sávú előfizetések száma.
Az IPTV mentheti meg a vezetékes szolgáltatókat
Az IDC tanulmánya szerint a távközlési vállalatok komoly konkurensei lesznek a kábeltelevíziós szolgáltatóknak.
Nem érdekli a mobilosokat az mms
Közép- és Kelet-Európában négy emberből átlagosan háromnak van mobilja – derül ki a Gfk felméréséből.
Pannon: új székház, új munkakultúra
Magyarország egyik legkorszerűbb munkahelyét építi a Pannon.
WiMAX-ot visz a kistelepülésekre az Albacomp
Az újabb kistérségi beruházás nettó 339 milliót hoz a székesfehérvári vállalatnak.
Már nem csak négynapos matrica vásárolható SMS-ben
A jövő héttől motoros, heti és havi autópálya-matricát is lehet mobilon venni, valamivel drágábban.
Csúszik a roamingtarifák csökkentése
Nincs megállapodás a felek közt, tovább késik a szabályozás bevezetése.
Osztrák kézbe került az eTel
Az alternatív szolgáltató ügyfelei és termékei is megmaradnak, és a dolgozókat is átveszik.
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- PlayStation 5
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Béta iOS-t használók topikja
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- iPhone topik
- Battlefield 6
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- További aktív témák...