Távközlés rovat

A Magyar Telekom 20,8 milliárd forint osztalékot fizet ki

Az igazgatóság közgyűlési hatáskörben eljárva törzsrészvényenként 20 forint osztalék kifizetéséről határozott pénteken.

Április 29-én újabb átállás lesz az Antenna Hungáriánál

Az ötödik átállás Északnyugat-Magyarországot érinti – közölte az Antenna Hungária szerdán az MTI-vel.

Április 15-én újabb átállás lesz az Antenna Hungáriánál

A negyedik átállás Délkelet-Magyarországot, a Dél-Alföld régióját érinti.

Ma délelőtt egyes helyeken leáll a MinDig TV

Április 1-jén újabb átállás az Antenna Hungáriánál.